Lewandowscy
  • 11
  • 10
  • 9
  • 11 Zobacz
fot. Pawel Wodzynski/East News

We wtorek odbyła się oficjalna premiera filmu dokumentalnego o Robercie Lewandowskim pt. "Lewandowski. Nieznany". W wydarzeniu udział wzięło wiele polskich i zagranicznych gwiazd, a Anna Lewandowska wyglądała wręcz oszałamiająco.

Film pt. "Lewandowski. Nieznany" to dokument, w którym jeden z najlepszych polskich piłkarzy w historii zdradzi nieznane fakty ze swojego życia. We wtorek odbyła się jego oficjalna premiera, na której zawodnik Barcelony wraz z żoną Anną zachwycił wyglądem gości i przedstawicieli mediów.

>>> Robert Lewandowski w specjalnym wywiadzie dla Radia ZET. Rozmowa już 2 kwietnia po 17:00 <<<

Lewandowska była ubrana w piękną, asymetryczną suknię w kolorze butelkowej zieleni z odsłoniętym jednym ramieniem i ze wcięciami na brzuchu. Całość dopełniły złote dodatki, pofalowane włosy oraz delikatny makijaż.

Lewandowscy zachwycili na premierze filmu o Robercie

Robert Lewandowski natomiast postawił na sprawdzoną elegancję. Napastnik Barcelony ubrał czarny smoking z marynarką przypominającą nieco bonżurkę.

Na czerwonym dywanie nie zabrakło również pozostałych najbliższych kapitana reprezentacji Polski, tj. jego matki i siostry, a także innych, polskich i zagranicznych gwiazd. Na gali pojawili się m.in. prezydent Barcelony Joan Laporta czy słynny ukraiński piłkarz Andrij Szewczenko.