Obserwuj w Google News

Sensacyjne doniesienia ws. Lewandowskiego. Pójdzie w ślady Benzemy?

1 min. czytania
05.06.2023 17:54
Zareaguj Reakcja

Jak poinformował ceniony niemiecki dziennikarz Florian Plettenberg, Robert Lewandowski znalazł się na liście piłkarzy, którymi interesują się kluby z Arabii Saudyjskiej. Czy Polak pójdzie w ślady Karima Benzemy?

Robert Lewandowski
fot. PAU BARRENA/AFP/East News

W ostatnim czasie nastąpił prawdziwy zwrot w sprawie Karima Benzemy. Francuski napastnik dostał ofertę z Arabii Saudyjskiej, jednak mało kto spodziewał się, że zostanie ona rozważona. Większość oczekiwała, że Benzema zostanie w Madrycie i podpisze nowy kontrakt z Realem. Jak się jednak później okazało, Francuz przyjął ofertę saudyjskiego Al-Ittihad FC i to właśnie w tym klubie zobaczymy go w przyszłym sezonie.

Redakcja poleca

Lewandowski na liście Saudyjczyków

Z informacji Floriana Plettenberga wynika, że kilka kolegów z szatni było świadomych, że Benzema ma na stole ofertę z Arabii Saudyjskiej. Co więcej, właściciele tamtejszych klubów nie zamierzają poprzestać na Benzemie i Cristiano Ronaldo. Lista piłkarzy, którzy znaleźli się w kręgu Saudyjczyków jest znacznie większa.

Mowa tutaj m.in. o Luce Modriciu, Sergio Ramosie, czy...  Robercie Lewandowskim. Przypomnijmy, że Polak ledwo rok temu przeniósł się do FC Barcelona, z która podpisał trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Na ten moment wydaje się, że przejście Lewandowskiego do Arabii Saudyjskiej jest niemożliwe. Trzeba jednak zaznaczyć, że świadkami takiego transferu możemy być w niedalekiej przyszłości. Polski napastnik w tym roku kończy już 35 lat.

RadioZET.pl