Postęp ws. Roberta Lewandowskiego. Kibice mogą być spokojni

04.03.2023 12:49

Jak dowiedzieli się dziennikarze magazynu "Relevo", Robert Lewandowski powrócił do treningów. Na ten moment napastnik Barcelony odbywa zajęcia indywidualne, ale to dobry znak przed jego powrotem na boisko. Według mediów Polak ma być gotowy do gry w meczu z Athletikiem Bilbao.

Robert Lewandowski
fot. AA/ABACA/Abaca/East News

Barcelona poinformowała o urazie Roberta Lewandowskiego na początku tygodnia. Wówczas wszyscy zaczęli zastanawiać się, ile potrwa przerwa 34-latka. Hiszpańskie media podkreślały, że sztab klubu woli dmuchać na zimne i nie spieszyć się z powrotem piłkarza na murawę.

loader

Po zwycięstwie Barcelony w pierwszym meczu Pucharu Króla z Realem Madryt nowe nadzieje w serca sympatyków Dumy Katalonii wlał Toni Juanmarti. Dziennikarz "Relevo" poinformował, że po tygodniowej absencji Lewandowski rozpoczął pierwsze zajęcia na murawie.

Robert Lewandowski wrócił do treningów [WIDEO]

"Lewandowski pracuje indywidualnie na murawie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Polak wróci ma mecz z Athletikiem w przyszłym tygodniu" - napisał na Twitterze.

Doniesienia Juanmartiego zostały potwierdzone przez Barcelonę. Katalończycy potwierdzili jego informacje, publikując krótkie nagranie z treningu kapitana biało-czerwonych.

Mecz Barcelony z Athletikiem Bilbao zaplanowano w niedzielę 12 marca. Początek spotkania o godzinie 21:00. Wcześniej gracze Xaviego zmierzą się z Valencią (5 marca).

RadioZET.pl