Obserwuj w Google News

Powrót Messiego do Barcelony coraz bliżej. Ojciec piłkarza mówi wprost

1 min. czytania
05.06.2023 15:20
Zareaguj Reakcja

Lionel Messi jest coraz bliżej powrotu do FC Barcelony. Głos w sprawie zabrał ojciec piłkarza, który osobiście spotkał się z prezesem Joanem Laportą. - Byłbym szczęśliwy, gdyby Leo wrócił - powiedział w rozmowie z dziennikarzami.

Lionel Messi
fot. Sebastian Frej/REPORTER

Messi po dwóch latach spędzonych w Paris Saint-Germain opuści klub, co zostało oficjalnie potwierdzone. Kibice Barcelony marzą o tym, by wrócił do stolicy Katalonii. To wcale nie jest niemożliwe. Klub z Camp Nou przedstawił już La Lidze plan finansowy i ten miał zostać zaakceptowany. Optymistycznie w tej kwestii wypowiadał się też ojciec piłkarza. - Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby Leo wrócił do Barcelony - powiedział w rozmowie z dziennikarzami.

Ojciec Lionela Messiego o powrocie syna do FC Barcelony

Argentyńczyk grał w drużynie Blaugrany od początku swojej seniorskiej kariery. Odszedł w 2021 roku, gdy wygasł jego kontrakt. W trakcie swojego pobytu na Camp Nou czterokrotnie wygrywał Ligę Mistrzów. Do tego dołożył aż dziesięć mistrzostw Hiszpanii. Siedmiokrotnie zdobywał Złotą Piłkę, nagrodę dla najlepszego piłkarza świata. W 2022 roku wraz z reprezentacją Argentyny zdobył upragniony tytuł mistrza świata.

Redakcja poleca

RadioZET.pl