Obserwuj w Google News

Zabawna scena z udziałem piłkarza Barcelony. Tak ocenił taniec Lewandowskiego

2 min. czytania
17.03.2023 22:06
Zareaguj Reakcja

Na ile oceniam umiejętności taneczne Lewandowskiego w skali od 0 do 10? Na 4 – śmiał się Jules Kounde, który został zapytany przez Mateusza Święcickiego o to, jak zaprezentował się Polak na sławnym już wideo z zabawy sylwestrowej.

Piłkarz Barcelony ocenił taniec Lewandowskiego w trakcie sylwestra. "Daję 4/10"
fot. screen/ Twitter

Robert Lewandowski w trakcie noworocznej imprezy został sfilmowany w trakcie tańca. Wideo, z racji umiejętności Polaka, szybko stało się popularne w polskiej części internetu. "Najlepszy tancerz w lidze" - napisał wówczas jeden z komentujących. „Lewy” bawił się w trakcie sylwestra z trzema kolegami z drużyny - Andreasem Christensem, Frenkiem de Jongiem i Sergim Roberto, a także raperem Quebonafide.

Pytanie o to wideo usłyszał Jules Kounde, z którym rozmawiał Mateusz Święcicki, dziennikarz Eleven Sports. -W Polsce jest bardzo popularne wideo, na którym widać, jak Robert Lewandowski tańczy w restauracji. Jak oceniasz jego umiejętności w skali od 0 do 10 ? Mów prawdę – zachęcił Święcicki.

Kounde już w trakcie pytania głośno się roześmiał. - Powiedzieć prawdę? Nie widziałem tego wideo, ale widziałem inne. Nie chcę być wobec niego za bardzo krytyczny. Daję „4” – powiedział szeroko uśmiechnięty Kounde.

Redakcja poleca

FC Barcelona zagra z Realem Madryt. El Clasico w ten weekend

Mecz Barcelony z Realem odbędzie się w tę niedzielę o godz. 21. Robert Lewandowski zagra na Camp Nou od pierwszej minuty. Obok niego najprawdopodobniej wystąpi najskuteczniejszy zawodnik Barcelony w ostatnich tygodniach - Raphinha. 

"Pewniakiem" do gry jest też Jules Kounde, który w trakcie meczów z Realem gra na środku obrony w duecie z Andreasem Christensenem. Ronald Araujo  jest z kolei przesuwany na prawą stronę obrony i delegowany do krycia Viniciusa Juniora. 

RadioZET.pl/PAB