Obserwuj w Google News

Nie tylko Benzema? Kolejna legenda może opuścić Real Madryt

1 min. czytania
01.06.2023 11:53
Zareaguj Reakcja

Luka Modrić i Real Madryt wciąż nie ogłosili oficjalnie przedłużenia kontraktu chorwackiego pomocnika. To napędza spekulacje dotyczącego jego przyszłości. Pojawiły się informacje, że może pójść śladami Karima Benzemy i przenieść się do Arabii Saudyjskiej.

Luka Modrić
fot. Joan Monfort/Associated Press/East News

Zaskakujące wieści w sprawie pomocnika Realu Madryt przekazał portal Okdiario, którego zdaniem Modrić miał zaakceptować ofertę, gwarantującą mu zarobki na poziomie 120 milionów euro za trzy lata gry. Potwierdzeniem tego ma być ostatnie działanie klubu mające na celu zatrzymanie Daniego Ceballosa. Jak przekazała "Marca", Real zaproponował Hiszpanowi dużo lepsze warunki kontraktu, byleby tylko został na Santiago Bernabeu.

Luka Modrić pójdzie śladami Karima Benzemy czy zostanie w Realu?

Rewelacje Okidiaro nie pokrywają się jednak z doniesieniami innych hiszpańskich mediów, które nadal utrzymują, że Modrić zostanie w stolicy Hiszpanii na kolejny rok i nie myśli o odejściu.

Bliski zmiany klubu jest za to Karim Benzema. Francuz otrzymał gigantyczną ofertę z Arabii Saudyjskiej, która gwarantuje mu 100 milionów euro pensji netto rocznie. Ogłoszenie jego odejścia ma być kwestią dni, a nawet godzin.

Z drugiej strony Real jest bardzo bliski zakontraktowania Jude'a Bellinghama. Za Anglika zapłacić ma ponad 100 milionów euro. Do zespołu dołączy też lewy obrońca, Fran Garcia.

RadioZET.pl