Media: Real wybrał następcę Ancelottiego. Reakcja na ruch trenera

15.03.2023 10:50

Władze Realu Madryt wybrały następcę Carlo Ancelottiego na ławce trenerskiej - dowiedzieli się dziennikarze "UOL Esporte", na których powołuje się magazyn "AS". Ich zdaniem kolejnym szkoleniowcem Królewskich zostanie niekwestionowana legenda klubu Raul Gonzalez.

Carlo Ancelotti
fot. PIERRE-PHILIPPE MARCOU/AFP/East News

Carlo Ancelotti powrócił na Santiago Bernabeu w roli szkoleniowca Realu Madryt w czerwcu 2021 roku. Od tamtej pory pod jego wodzą zespół Los Blancos sięgnął po mistrzostwo Hiszpanii i wywalczył 14. w swojej historii puchar Ligi Mistrzów. Chociaż umowa Włocha obowiązuje do czerwca 2024 roku władze drużyny rozglądają się za potencjalnym następcą.

loader

Według dziennika "AS", który powołuje się na informacje zdobyte przez "UOL Esporte" kilka dni temu agent 63-latka wybrał się do Brazylii. Jego podróż ma mieć związek z ewentualnym objęciem reprezentacji Canarinhos.

Media: Real Madryt stawia na Raula Gonzaleza

Zdaniem hiszpańskich mediów to skłoniło klub z Madrytu do znalezienia ewentualnego następcy w postaci Raula Gonzaleza. Legenda Realu od czterech lat prowadzi rezerwy stołecznej ekipy, która pod jego wodzą zapewniła sobie awans do drugiej ligi.

"Obecność Raula w klubie zapewnia kierownictwu Realu spokój na wypadek, gdyby Ancelotti zdecydował się przyjąć propozycję brazylijskiej federacji" - piszą dziennikarze.

RadioZET.pl