,

Lewandowski Nieznany. Wzruszający zwiastun filmu trafił do sieci

28.03.2023 13:15

Już niebawem na platformie Amazon Prime Video będzie możne obejrzeć film "Lewandowski Nieznany", opowiadający o życiu i karierze Roberta Lewandowskiego. Do sieci trafił wzruszający zwiastun produkcji. - Mój mąż tego nie doczekał. Teraz to w ogóle duma tak by go rozpierała - mówi w trailerze pani Iwona, mama kapitana reprezentacji Polski.

Film Lewandowski Nieznany
fot. YouTube/Amazon Prime Video

Robert Lewandowski już dawno zapracował sobie na miano legendy polskiego sportu. Teraz kibice będą mogli obejrzeć kulisy życia piłkarza FC Barcelony. "Jest to opowieść nie tylko o wielkim piłkarzu, ale i przede wszystkim o człowieku, który nigdy nie zwątpił we własne możliwości. O tym, że zawsze warto dążyć za marzeniami, nawet tymi najbardziej skrytymi. Poznaj prawdziwą historię" - zapowiada produkcję Amazon Prime.

Zawsze chciałem wyłamywać się ponad przeciętność Robert Lewandowski

Film o Robercie Lewandowskim na Amazon Prime Video

W filmie pokazane zostaną niepublikowane dotąd materiały z dzieciństwa Lewandowskiego. Wypowiadają się między innymi jego żona Anna, mama Iwona czy legendarny piłkarz i idol "Lewego" - Thierry Henry. Kapitan reprezentacji Polski porusza też temat swojego ojca. - Po śmierci taty zdałem sobie sprawę, że muszę szybciej dorosnąć, niż tego chciałem - przyznaje. Nie brakuje też momentów z życia rodzinnego zawodnika, w tym tych spędzanych z córkami - Laurą i Klarą.

Uroczysta premiera filmu Lewandowski Nieznany będzie mieć miejsce 28 marca w Warszawie. Kibice będą mogli obejrzeć produkcję od 31 marca na platformie streamingowej Amazon Prime Video.

Polski zwiastun filmu "Lewandowski Nieznany"

Robert Lewandowski przez wielu uznawany jest za najwybitniejszego piłkarza w historii Polski. W swoim dorobku ma między innymi dwie nagrody FIFA dla najlepszego gracza na świecie. W 2021 roku zajął drugie miejsce w plebiscycie Złotej Piłki tygodnika France Football. Grał w Zniczu Pruszków, Lechu Poznań, Borussii Dortmund, Bayernie Monachium i Barcelonie. Aż 10 razy sięgał po mistrzostwo Niemiec. Do tego dołożył cztery Puchary Niemiec. W 2020 roku sięgnął po Ligę Mistrzów.

Robert Lewandowski już w niedzielę, 2 kwietnia, o godzinie 17.00 będzie gościem audycji "Nie mam pytań" Szymona Majewskiego. Słuchaj w Radiu ZET, a także na player.radiozet.pl i YouTube.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się