,

Lewandowski Nieznany. Gdzie obejrzeć film o Robercie Lewandowskim?

31.03.2023 19:35

Premiera filmu "Lewandowski Nieznany" zbliża się wielkimi krokami. Kiedy się odbędzie? Czy będzie można zobaczyć go za darmo w telewizji i internecie? Sprawdź, jak i gdzie oglądać dokument o Robercie Lewandowskim.

Robert Lewandowski
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER
  • Film "Lewandowski Nieznany" będzie można obejrzeć w serwisie Amazon Prime Video
  • Premiera dokumentu o Robercie Lewandowskim na Amazon Prime Video będzie mieć miejsce w piątek, 31 marca
  • W filmie o Robercie Lewandowskim wystąpili m.in. Juergen Klopp i Thierry Henry

"Lewandowski Nieznany" to dokument, który swoją oficjalną premierę będzie mieć w poniedziałek, 28 marca. Kibice natomiast będą mogli obejrzeć go już w piątek, 31 marca. Wtedy bowiem film trafi na platformę streamingową Amazon Video Prime. Czy dostęp jest płatny? Tak, ale widzowie mogą skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego. Po nim można zrezygnować z subskrypcji lub kontynuować korzystanie z platformy, płacąc 10,99 zł miesięcznie lub 49 zł za cały rok.

Film o Robercie Lewandowskim. Gdzie obejrzeć?

Film o Robercie Lewandowskim pokazuje kulisy pracy i życia codziennego piłkarza FC Barcelony. Zawiera też mnóstwo dotąd niepublikowanych materiałów z dzieciństwa "Lewego". W dokumencie występują między innymi żona Anna, mam Iwona, trener Juergen Klopp czy idol Roberta z dzieciństwa - Thierry Henry. "Jest to opowieść nie tylko o wielkim piłkarzu, ale i przede wszystkim o człowieku, który nigdy nie zwątpił we własne możliwości. O tym, że zawsze warto dążyć za marzeniami, nawet tymi najbardziej skrytymi. Poznaj prawdziwą historię" - zapowiada produkcję platforma Amazon Prime Video.

Lewandowski w ostatnich latach dołączył do czołówki najlepszych piłkarzy świata. W 2021 roku zajął drugie miejsce w plebiscycie Złotej Piłki magazynu "France Football". W swoim dorobku ma między innymi dziesięć tytułów mistrza Niemiec i jedną wygraną w Lidze Mistrzów. W trakcie kariery klubowej grał w Zniczu Pruszków, Lechu Poznań, Borussii Dortmund i Bayernie Monachium. Od lata 2022 roku jest graczem FC Barcelony.

Robert Lewandowski już w niedzielę, 2 kwietnia, o godzinie 17.00 będzie gościem audycji "Nie mam pytań" Szymona Majewskiego. Słuchaj w Radiu ZET, a także na player.radiozet.pl i YouTube.

Polski zwiastun filmu "Lewandowski Nieznany"

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się