Czy Leo Messi wróci do Barcelony? Brat Argentyńczyka ujawnia

08.02.2023 20:41

Brat Lionela Messiego w ostrych słowach wypowiedział się na temat Barcelony i jej obecnego prezydenta Joana Laporty, zdradził też, czy są szanse na powrót Messiego do Dumy Katalonii. - Muzeum FC Barcelony to muzeum Messiego. Hiszpanie to zdrajcy - mówił podczas transmisji na swoim kanale na Twitchu.

Brat Lionela Messiego uderza w Barcelonę
fot. FRANCK FIFE/AFP/East News

Umowa Lionela Messiego z PSG wygasa 30 czerwca 2023 roku. W mediach mówi się, że klub ze stolicy Francji chciałby przedłużyć umowę z Argentyńczykiem do końca sezonu 2023/24, jednak nie brakuje też plotek na temat powrotu 35-latka do Barcelony.

Czy Messi powróci do Barcelony?

Czy Messi założy jeszcze koszulkę Dumy Katalonii? Z relacji brat Leo, Matiasa wynika, że jest to mało prawdopodobne. Podczas ostatniej transmisji na platformie Twitch Matias w dosadnych słowach wypowiedział się na temat Barcelony.

Zobacz także: Trener Realu Madryt na wylocie? Sensacyjne doniesienia z Hiszpanii

- Mam w domu wycinek "SPORTu", który mówi "Messi powinien wrócić do Barcelony". Zareagowałem na to śmiechem. Nie wracamy do Barcelony, a jeśli to zrobimy, zrobimy także porządne porządki. Wśród nich trzeba wyrzucić Joana Laportę - przyznał Matias.

Brat Messiego uderza w Barcelonę

Matias był wyraźnie zdenerwowany tym tematem i dał upust swoich emocji.  - Ludzie powinni byli wyjść na ulicę, aby Laporta odszedł, a Messi został. Muzeum FC Barcelony to muzeum Messiego. Hiszpanie to zdrajcy. Rywalizacja Barcelony z Realem Madryt? Barcelona zaczęła być znana po Messim - dodał brat piłkarza.

Co ciekawe, zaraz po tym, jak Matias zakończył swoją transmisję nagranie z niej zostało skasowane. Niewykluczone, że interweniował w tym wszystkim sam Leo Messi.

loader

RadioZET.pl