Obserwuj w Google News

Laporta napisał twitta na cześć Lewandowskiego. Szef Barcelony chwali Polaka

2 min. czytania
29.03.2023 17:58
Zareaguj Reakcja

Joan Laporta po warszawskiej premierze filmu o Robercie Lewandowskim, na której był obecny, zwrócił się do piłkarza Barcelony na Twitterze. „Podziwiam cię za to, jakim jesteś piłkarzem, a jeszcze bardziej za to, jakim jesteś człowiekiem” – napisał w sieci prezydent klubu.

Laporta napisał na Twitterze specjalnie dla Lewandowskiego. "Podziwiam cię"
fot. screen/ FC Barcelona

Joan Laporta przyleciał do Warszawy razem z Mateu Alemanym, dyrektorem ds. piłkarskich FC Barcelony. Dwóch najważniejszych przedstawicieli kadr zarządzających Blaugrany odwiedziło Polskę w związku z premierą filmu o Robercie Lewandowskim, który ukaże się na Amazonie. Laporta w trakcie uroczystości rozmawiał z polskimi dziennikarzami, a po niej wypowiedział się na temat „Lewego”.

„Podziwiam cię jako piłkarza, strzelca bramek, ale jeszcze bardziej podziwiam cię za to, jaki jesteś. Dziękuję Robert za wszystko, co robisz dla klubu, kibiców i klubowych kolegów” – napisał Laporta na Twitterze.

Laporta już w trakcie pierwszej prezentacji Lewandowskiego, która odbyła się w Miami w lipcu ubiegłego roku, nie ukrywał wdzięczności do Polaka, za to, co zrobił, by trafić na Camp Nou. - Ten gość włożył ogromny wysiłek, aby przejść do Barcelony. Wiemy, że nie było łatwo, dlatego jesteśmy bardzo dumni, że chciałeś z nami grać. Potrzebujemy cię, jesteś gwiazdą i mamy wobec ciebie duże oczekiwania – stwierdził Laporta.

Redakcja poleca

Po ponad półrocznym okresie gry „Lewego” w Barcelonie można stwierdzić, że Polak odpłacić za zaufanie, którym został obdarzony. Do tej pory Lewandowski rozegrał w Barcelonie 33 mecze, w których zdobył 25 goli i zaliczył 6 asyst.

Premiera dokumentu o Robercie Lewandowskim będzie mieć miejsce w piątek 31 marca. Film można obejrzeć na Amazon Prime. 

RadioZET.pl/PAB