Obserwuj w Google News

Gwiazdor Realu może dołączyć do Cristiano Ronaldo. Al Nassr chce wydać majątek

1 min. czytania
24.01.2023 18:55
Zareaguj Reakcja

Dziennikarze saudyjskiej gazety Alyaum poinformowali, że Luca Modrić jest kolejnym zawodnikiem, który może trafić do Al Nassr. W klubie z Arabii niedawno zadebiutował Cristiano Ronaldo. „Transfer zostanie ogłoszony już niebawem” – twierdzą dziennikarze Alyaum.

Gwiazdor Realu może dołączyć do Cristiano Ronaldo. Al Nassr chce wydać majątek
fot. JEWEL SAMAD/AFP/East News

Al Nassr zapewniło już sobie sprowadzenie Modricia. Umowa zostanie podpisana niebawem” – uważają dziennikarze saudyjskiej, prorządowej gazety Alyaum. Umowa Chorwata z Realem wygasa po tym sezonie i na razie nie została przedłużona. Modrić gra w klubie z Madrytu od 2012 roku.

Al Nassr, czyli klub, który rzekomo chce sprowadzić Modricia, w ubiegłym miesiącu podpisał kontrakt z Cristiano Ronaldo. Umowa obowiązuje przez 2 i pół roku i zapewnia Portugalczykowi najwyższą pensję w historii piłki nożnej.

Ronaldo zadebiutował już w Al Nassr w nieoficjalnym meczu z PSG, a także w oficjalnym spotkaniu, w którym rywalem klubu Portugalczyka był zespół z miasta  Ad-Dammam: Ettifaq FC. 

Redakcja poleca

Luka Modrić blisko Al Nassr? Tak twierdzą saudyjscy dziennikarze 

Modrić rozegrał dla Królewskich 400 meczów. W barwach klubu z Madrytu wygrał 5 razy Ligę Mistrzów i 3 mistrzostwa Hiszpanii. W 2018 roku, po mistrzostwach świata w Rosji, pomocnik został nagrodzony Złotą Piłką. W Katarze Modrić poprowadził Hrvatską do 3. miejsca i brązowego medalu.

Chorwat nie jest jedynym zawodnikiem Realu, którego kontrakt wygasa po tym roku. Umowy nie przedłużył jeszcze Toni Kross i Karim Benzema. 

RadioZET.pl/PAB