Obserwuj w Google News

Robert Lewandowski złożył życzenia na Dzień Dziecka. Pokazał zdjęcie z córkami

1 min. czytania
01.06.2023 13:19
Zareaguj Reakcja

Robert Lewandowski w mediach społecznościowych złożył życzenia najmłodszym z okazji obchodzonego 1 czerwca Dnia Dziecka. Kapitan reprezentacji Polski dołączył do postu zdjęcie ze swoimi córkami - Klarą oraz Laurą.

Robert Lewandowski z rodziną
fot. IMAGO/Imago Sport and News/East News

Robert Lewandowski od kilku lat jest tatą dwóch córek. W maju wraz z żoną Anną świętowali szóste urodziny Klary oraz trzecie Laury. Nic dziwnego, że kapitan reprezentacji Polski nie zapomniał o przypadającym na 1 czerwca Międzynarodowym Dniu Dziecka.

Napastnik Barcelony opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoimi pociechami. Życzenia złożył jednak wszystkim dzieciom. Co chciał przekazać w tym szczególnym dniu? To dobrze znana maksyma, którą sam się kieruje w życiu.

Redakcja poleca

Dzień Dziecka 2023: Lewandowski złożył życzenia

"Drogie dzieci, w dniu waszego święta chciałbym wam powiedzieć, że wszystko, czego pragniecie z całego serca, jest możliwe do osiągnięcia - naprawdę jest. Nigdy się nie poddawajcie. Nie ma rzeczy niemożliwych. Szczęśliwego Dnia Dziecka" - napisał "Lewy". "Klaro, Lauro, tata zawsze będzie z wami" - dodał.

Robert Lewandowski w pierwszym sezonie gry w hiszpańskiej La Lidze sięgnął wraz z Barceloną po mistrzostwo kraju. Oficjalnie w niedzielę zakończy rozgrywki wyjazdowym starciem z Celtą Vigo. Prawdopodobnie wtedy przypieczętuje też koronę króla strzelców. Aktualnie ma pięć goli więcej od Karima Benzemy.

RadioZET.pl