Obserwuj w Google News

Dokumenty podpisane. Tu w kolejnym sezonie grać będzie Karim Benzema

1 min. czytania
05.06.2023 14:08
Zareaguj Reakcja

Karim Benzema i jego odejście z Realu Madryt zostały oficjalnie potwierdzone. Wiemy już, w jakim klubie w kolejnym sezonie grać będzie Francuz.

Karim Benzema
fot. AA/ABACA/Abaca/East News

Karim Benzemy i jego transfer to temat, którym od kilku dni żyły media na całym świecie. Nie jest tajemnicą, że Francuz otrzymał bajeczną ofertę kontraktu z Arabii Saudyjskiej. Ta miała spełnić wszystkie jego żądania i zagwarantować mu zarobki na poziomie aż 200 milionów euro za rok gry.

Karim Benzema zostanie nowym piłkarzem Al Ittihad

Jak przekazał w poniedziałek Fabrizio Romano, Francuz podpisał już część dokumentów i oficjalne potwierdzenie jego transferu powinno być kwestią czasu. Benzema zostanie nowym piłkarzem Al Ittihad.

Były już kapitan Realu Madryt we wtorek ma pożegnać się z klubem ze stolicy Hiszpanii podczas specjalnej ceremonii. Potem wybierze się w podróż do Arabii Saudyjskiej.

Benzema był graczem Los Blancos od 2009 roku. Aż pięciokrotnie sięgał z klubem po triumf w Lidze Mistrzów. W 2022 roku został najlepszym strzelcem tych rozgrywek. Fantastyczny sezon zwieńczył zdobyciem Złotej Piłki, nagrody dla najlepszego piłkarza świata.

RadioZET.pl