Obserwuj w Google News

Barcelona odwołuje mecz z Juventusem. Niepokojące oświadczenie

1 min. czytania
22.07.2023 20:45
Zareaguj Reakcja

FC Barcelona odwołała pierwszy przedsezonowy mecz z Juventusem Turyn w ramach tournee w USA. Z komunikatu opublikowanego w sieci wynika, że przyczyną takiej decyzji są problemy zdrowotne w ekipie Blaugrany, które dopadły wielu piłkarzy.

Robert Lewandowski
fot. AA/ABACA/Abaca/East News

" FC Barcelona informuje, że mecz z Juventusem zaplanowany na sobotę 22 lipca o godzinie 19.30 na Levi's Stadium, w ramach Soccer Champions Tour, został odwołany. Znaczna część naszego składu ma wirusowe zapalenie żołądka i jelit" - napisano w sobotnim oświadczeniu.

Komunikat Barcelony pojawił się w mediach społecznościowych zaledwie na kilka godzin przed rozpoczęciem spotkania z Juventusem, który zaplanowano w niedzielę 23 lipca o godzinie 4:30 czasu polskiego.

Według nieoficjalnych informacji kłopoty zdrowotne w Barcelonie dotknęły nawet dziewięciu zawodników. Na ten moment nie wiadomo, jak bardzo zmienią się plany mistrzów Hiszpanii, którzy w ramach przygotowań do nowego sezonu udali się do Stanów Zjednoczonych. Kolejny mecz Barcelona rozegra w czwartek 27 lipca, kiedy o godzinie 4:30 naszego czasu podejmie Arsenal Londyn.

W raporcie nie ujawniono nazwisk piłkarzy, którzy zmagają się z problemami.

RadioZET.pl