Obserwuj w Google News

Szaleństwo w Barcelonie. Wszystkie koszulki Lewandowskiego wykupione

1 min. czytania
05.08.2022 16:36
Zareaguj Reakcja

Koszulki Barcelony z nazwiskiem Roberta Lewandowskiego zniknęły z klubowego sklepu w mgnieniu oka. Zainteresowanie jest tak duże, że klub nie wyrabia się z produkcją.

Koszulki Barcelony z nazwiskiem Roberta Lewandowskiego
fot. Krzysztof Wilanowski/Radio ZET

"Przygotowane wcześniej koszulki Roberta Lewandowskiego się wyprzedały. Klub nieustannie produkuje nowe, ale ciągle znikają. Zapotrzebowanie jest kolosalne, tak samo jak zainteresowanie" - przekazał Jakub Kręcidło z redakcji sportowej Canal+. Informację o dużym zainteresowaniu potwierdza też będący w Barcelonie reporter Radia ZET, Krzysztof Wilanowski. "Spory ruch w oficjalnym sklepie Barcelony. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście koszulka z numerem 9" - przekazał.

Ile kosztuje koszulka Lewandowskiego z Barcelony?

Jak widać, kibiców do zakupu nie zniechęca wysoka cena koszulki, która wynosi 114,99 euro. Warto jednak zaznaczyć, że Barcelona nie jest pod tym względem jakimś wyjątkiem. Podobną cenę za koszulki swoich klubów zapłacić muszą też kibice Manchesteru United, Realu Madryt czy Paris Saint-Germain.

Szaleństwo pod stadionem Camp Nou zapanowało w piątek po południu. O tej porze rozpoczęła się wyczekiwana od dawna prezentacja kapitana reprezentacji Polski w barwach Barcelony. Przypomnijmy, że "Lewy" przeszedł do klubu ze stolicy Katalonii z Bayernu Monachium za 50 mln euro. Podpisał kontrakt na cztery lata.

ZOBACZ KONIECZNIE:

RadioZET.pl