,

"Jesteśmy chorym krajem". Selekcjoner Polaków grzmi przed El Clasico

16.10.2022 14:31

Oczy całego piłkarskiego świata zwrócone będą w kierunku starcia Realu Madryt z Barceloną. Kontrowersyjną opinią na temat El Clasico podzielił się Michał Probierz. - Jesteśmy chorym krajem, jeśli to robimy - wypalił na antenie Polsatu Sport.

Michał Probierz
fot. Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News

Real Madryt kontra FC Barcelona to spotkanie z pewnością elektryzuje fanów piłki nożnej na całym świecie. Już dzisiaj o godzinie 16:15 zostanie rozegrany kolejne El Clasico. Szał na hiszpański klasyk z pewnością będzie większy niż zwykle, ponieważ wystąpi w nim Robert Lewandowski. 

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21 Michał Probierz stoi jednak w opozycji do ekscytacji spotkaniem Realu z Barceloną. Swoją kontrowersyjną opinię na temat tego meczu wyraził na antenie Polsatu Sport.

Probierz grzmi przed El Clasico

- Jesteśmy chorym krajem, że ekscytujemy się derbami Hiszpanii, czytamy i śledzimy tamtejszą prasę. Dla nas wszystko, co inne, jest ważniejsze. Mnie interesuje to, co się dzieje tu, na miejscu. Jedynie kibicuję Robertowi Lewandowskiemu, cieszę się, że gra w takim meczu i obserwuję, bo można się dużo nauczyć - stwierdził Probierz w programie "Cafe Futbol".

Słowa selekcjonera mogą dziwić, tym bardziej że ekscytacja takim wydarzeniem jak El Clasico jest czymś normalnym nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Nie od dziś wiadomo, że na starcia Realu z Barceloną czeka cały piłkarski świat.

loader

RadioZET.pl/Polsat Sport