Zamknij

Konferencja nowego selekcjonera: Transmisja TV. Gdzie obejrzeć online?

24.01.2023 11:23

Konferencja prasowa PZPN: transmisja TV i online. We wtorek 24 stycznia Fernando Santos spotka się z polskimi dziennikarzami i ogłosi członków sztabu reprezentacji Polski. Gdzie obejrzeć specjalną konferencję prasową? Na jakim kanale będzie transmitowana?

Konferencja PZPN
fot. Piotr Molecki/East News

We wtorek na PGE Narodowym PZPN przedstawi następcę Czesława Michniewicza w reprezentacji Polski. O godzinie 13:00 rozpocznie się konferencja polskiej federacji, na której dowiemy się, kto zostanie nowym selekcjonerem biało-czerwonych.

Konferencja PZPN z nowym selekcjonerem: Transmisja TV online

Z początku wydawało się, że Cezary Kulesza dokona wyboru pomiędzy Vladimirem Petkoviciem a Paulo Bento. Następnie TVP Sport przekonywało, że to Portugalczyk wygrał wyścig o posadę opiekuna polskiej kadry. Jednak na dzień przed konferencją PZPN na warszawskim lotnisku przyłapano innego szkoleniowca z Półwyspu Iberyjskiego - Fernando Santosa i to on został ogłoszony nowym selekcjonerem polskiej kadry.

loader

Nowy trener Polaków będzie miał dwa miesiące na przygotowanie się do debiutu na ławce trenerskiej. Pod koniec marca zaplanowano pierwsze mecze el. Euro 2024, w których Robert Lewandowski i spółka zmierzą się z Czechami i Albanią.

Ogłoszenie nowego trenera Polaków: Gdzie obejrzeć konferencję PZPN?

- Otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń, ale obecnie przeprowadzamy rozmowy tylko z kilkoma trenerami. Analizujemy dokładnie ich przeszłość, rozmawiamy o ich wizji, stylu gry. Merytorycznie sprawdzamy każdy detal. Chcemy znać też ich słabe strony. Przed nowym selekcjonerem będzie postawione poważne zadanie, zbudowanie kadry na Euro 2024 - mówił wcześniej prezes PZPN.

Konferencja PZPN z nowym selekcjonerem na żywo

Konferencja z przedstawieniem nowego selekcjonera reprezentacji Polski odbędzie się we wtorek 24 stycznia o godzinie 13:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona na TVP Sport. Online ogłoszenie szkoleniowca będzie można oglądać na kanale Łączy Nas Piłka na YouTube i na sport.tvp.pl. Relacja na żywo zostanie też przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl