,

Wściekły kibic zaatakował piłkarza. Z całej siły kopnął go w krocze

27.03.2023 19:03

Do skandalicznych scen doszło podczas meczu w Brazylii. Po meczu Internacional - Ser Caxias jeden z rozwścieczonych kibiców gospodarzy wtargnął na murawę i zaatakował piłkarza.

Kibic uderzył piłkarza w krocze
fot. Twitter screen/Planeta do Futebol

Do feralnego zdarzenia doszło po półfinałowym meczu mistrzostw Brazylii federalnego stanu Rio Grande do Sul, który popularnie nazywany jest Campeonato Gaucho. O finał tych rozgrywek grał Internacional oraz Ser Caxias.

Murowanym faworytem byli gospodarze, którzy mają na swoim koncie 45 tytułów mistrzowskich. Z kolei piłkarze Ser Caxias na co dzień rywalizują na poziomie czwartej ligi. W czasie regulaminowego czasu gry padł remis 1:1, a o wszystkim zdecydowały rzuty karne. W konkursie jedenastek niespodziewanie lepsi byli goście, którzy wygrali 5:4.

Wściekły kibic z dzieckiem na rękach uderzył piłkarza w krocze

Wynik meczu był szokiem, szczególnie dla fanów gospodarzy. Niektórzy z nich bardzo źle przyjęli porażkę swoich ulubieńców. Jeden z fanów Internacional wbiegł na murawę podszedł od tyłu do jednego z piłkarzy i z całej siły... kopnął go w krocze. Jakby tego było mało, kibic zaatakował zawodnika z dzieckiem na rękach.

Na szczęście w miarę szybko zareagowały służby na murawie, które zatrzymały napastnika, dzięki czemu nie doszło do awantury.

loader

Piłkarze Ser Caxias awansowali do finału i będę walczyć o drugi tytuł Gaucho w historii. O puchar zagrają z drużyną Gremio.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się