Obserwuj w Google News

Dlatego rozstała się z Milikiem. Szczere wyznanie Ziółek

2 min. czytania
18.07.2023 10:03
Zareaguj Reakcja

Przez lata stanowili udaną parę, aż w pewnym momencie doszło do rozstania. Jessica Ziółek w wywiadzie dla "Super Expressu" zabrała głos w sprawie relacji z Arkadiuszem Milikiem. W rozmowie z gazetą otwarcie ujawniła, dlaczego rozpadł się jej związek z napastnikiem Juventusu.

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik
fot. Christophe Ena/Associated Press/East News

Przez kilka lat Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek stanowili dobraną parę. W 2019 roku piłkarz zdecydował oświadczyć się ukochanej, ale w kolejnym roku niespodziewanie doszło do zerwania zaręczyn i rozstania. Po blisko trzech latach od tamtych wydarzeń modelka zabrała głos, ujawniając przyczyny rozpadu związku.

"Z Arkiem zaczęliśmy się spotykać, kiedy byliśmy w młodym wieku. Oboje mieliśmy 18 lat i pochodzimy ze Śląska, więc tutaj przeżyliśmy najpiękniejsze i najgorsze chwile ze swojego życia" - zaczęła w rozmowie z "Super Expressem", gdzie w dalszej części zaznaczyła, że "czasem miłość to za mało".

Jessica Ziółek zdradziła przyczyny rozstania z Milikiem

"Do rozpadu związku przyczyniło się to, że razem dorastaliśmy. Czasami miłość nie wystarcza w tym świecie, trzeba mieć też coś więcej. Nasza relacja zaczęła się zmieniać, a my traktowaliśmy się bardziej jako rodzeństwo niż jako para. Nie przetrwaliśmy, pomimo tego, że znam przykłady. Przykładem jest Marta Glik z Kamilem Glikiem, oni są ze sobą od 15. roku życia, o ile dobrze pamiętam. Więc to pokazuje, że można przetrwać, a nasz związek nie przetrwał. Nadal utrzymuję z Arkiem kontakt, więc nie jest chyba tak źle" - podkreśliła.

Ziółek opowiedziała też o pierwszych problemach, jakie pojawiły się na początku ich relacji.

"On mieszkał u swoich rodziców, a ja mieszkałam u swoich. Przyznam, że były takie momenty, że chcieliśmy zamieszkać razem i wynająć coś dla siebie. Jednak wypłata nie starczyła nam na wynajem mieszkania, bo ja w tamtym czasie jeszcze się uczyłam i nie miałam możliwości dużego zarobku. Roznosiłam ulotki, byłam hostessą i rozdawałam chleb, który goście testowali" - tłumaczyła.

Redakcja poleca

Aktualnie Jessica Ziółek jest zaręczona z innym piłkarzem - Miłoszem Mleczko - bramkarzem Znicza Pruszków. Z kolei partnerką Milika jest Agata Sieramska - modelka i influencerka.

RadioZET.pl