Nagły zwrot w sprawie meczu Polska - Albania. Tu zagrają Polacy?

15.02.2023 13:43

Wciąż nie wiadomo, na jakim stadionie zostanie rozegrane spotkanie Polska - Alabania w ramach eliminacji Euro 2024. Pierwotnie miało być to na PGE Narodowym, jednak przez usterkę dachu mecz na tym stadionie stoi pod znakiem zapytania. Najnowszymi informacji w tej sprawie podzielił się Piotr Koźmiński, dziennikarz portalu Wirtualna Polska SportoweFakty.

Robert Lewandowski
fot. Iwanczuk/Sport/REPORTER

Już niedługo reprezentacja Polski rozpocznie eliminacje do mistrzostw Europy 2024. Pierwszy mecz biało-czerwoni rozegrają w Pradze z Czechami. W drugim spotkaniu natomiast do Polski przylecą piłkarze z Albanii. No właśnie tylko gdzie?

Nowe informacje ws. PGE Narodowego

Usterka dachu, którą odkryto jeszcze przed mistrzostwami świata na PGE Narodowym sprawiła, że spotkanie w Warszawie stało pod znakiem zapytania. Jak poinformował jednak Piotr Koźmiński z Wirtualnej Polski SportowychFaktów, wszystko zmierza do szczęśliwego końca.

- Każde kolejne działania, a następnie ekspertyzy usterki na Narodowym wychodzą bardzo dobrze, a to oznacza, że istnieje duża szansa na to, że to właśnie tu zagramy z Albanią - poinformował Piotr Koźmiński.

loader

Mecz Polska - Albania jednak w Warszawie?

Co więcej, dziennikarz dodaje, że skontaktował się ze stroną albańską i z nieoficjalnych informacji wynika, że Albańczycy także są przekonani i przygotowani na to, że zagrają w stolicy Polski.

Przypomnijmy, że wcześniej dużo mówiło się, że ze względu na usterkę Polacy będę zmuszeni zagrać na stadionie w Gdańsku. Wychodzi jednak na to, że PZPN nie będzie musiał korzystać z planu B.

RadioZET.pl/Wirtualna Polska SportoweFakty