Obserwuj w Google News

Gareth Bale nie wytrzymał na emeryturze. Słynny Walijczyk wraca do sportu

1 min. czytania
24.01.2023 16:51
Zareaguj Reakcja

Gareth Bale, były gwiazdor Tottenhamu Hotspur i Realu Madryt, zaledwie dwa tygodnie po zakończeniu piłkarskiej kariery postanowił wrócić do sportu. Nie chodzi jednak o futbol, lecz o... golf. Walijczyk zgłosił się do udziału w profesjonalnym turnieju.

Gareth Bale
fot. NICOLAS TUCAT/AFP/East News

Gareth Bale 9 stycznia 2023 roku sensacyjnie ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery. 33-latek, który w ostatnich latach często zmagał się z kontuzjami, nie wytrzymał jednak długo na emeryturze i postanowił poświęcić się swojej drugiej sportowej miłości - golfowi.

Już w czasach gry w Realu Madryt kibice stołecznej ekipy wielokrotnie zarzucali swojemu piłkarzowi, że w okresie rekonwalescencji często widywany był na polach golfowych. Z tego też powodu miał zawalać treningi. W poniedziałek były kapitan reprezentacji Walii ujawnił, że wkrótce weźmie udział w profesjonalnym turnieju.

Redakcja poleca

Bale w turnieju golfowym

"Z przyjemnością ogłaszam, że będę grał w AT&T Pebble Beach Pro-Am na początku przyszłego miesiąca! Jedziemy" - zdradził na Instagramie. Turniej odbędzie się w dniach 2-5 lutego w Kalifornii.

RadioZET.pl