Obserwuj w Google News

Wpadka Cezarego Kuleszy. Prezes PZPN pomylił imię nowego selekcjonera

Krzysztof Sobczak
1 min. czytania
24.01.2023 13:21
Zareaguj Reakcja

Cezary Kulesza podczas konferencji prasowej, na której przedstawił nowego selekcjonera reprezentacji Polski, powitał... nie tego trenera. Prezes PZPN pomylił imię szkoleniowca, nazywając go Felipe Santosem.

Cezary Kulesza
fot. PAP

Fernando Santos w poniedziałek dopełnił ostatnich formalności i został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Cezary Kulesza zaraz po spotkaniu opublikował zdjęcie z doświadczonym portugalskim trenerem, który przez ostatnie osiem lat pracował z rodzimą kadrą.

We wtorek 68-latek pojawił się na pierwszej konferencji prasowej, która odbyła się w "domu kadry" na PGE Narodowym w Warszawie. Przy okazji nie obyło się bez wpadek.

Redakcja poleca

Felipe Santos - wpadka Kuleszy

Jako pierwszy na scenie pojawił się prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Cezary Kulesza uzasadniał swój wybór, a na koniec... pomylił imię selekcjonera. Okazuje się, że szkoleniowcem reprezentacji Polski został nie Fernando, lecz Felipe Santos.

Internauci natychmiast odnaleźli taką postać. To 26-letni brazylijski piłkarz azerskiej drużyny FK Gabala. Występuje na pozycji pomocnika.

RadioZET.pl