Obserwuj w Google News

Najpierw zdziwienie, potem gniew. Tak Fernando Santos zareagował na gole Czechów

1 min. czytania
24.03.2023 23:11
Zareaguj Reakcja

Debiutancki mecz Fernando Santosa w roli trenera polskiej kadry rozpoczął się dla niego najgorzej jak mógł. Po dwóch minutach Czesi prowadzili już 2:0, co, jak pokazały kamery TVP Sport, rozwścieczyło naszego selekcjonera.

Najpierw zdziwienie, potem gniew. Tak Fernando Santos zareagował na gole Czechów
fot. PAP/Leszek Szymański

Fernando Santos oficjalnie rozpoczął pracę z reprezentacją 24 stycznia, a pierwszy mecz pod wodzą Portugalczyka rozegraliśmy dopiero w ten piątek. Niestety, trudno było sobie wyobrazić gorszy przebieg spotkania. Wynik meczu Czech z Polską w 30. sekundzie otwarł Ladislaw Krejci, a po minucie traciliśmy już do gospodarzy dwie bramki, bo do siatki trafił Tomas Cvancara.

Kamery TVP pokazały, jak na wydarzenia z boiska zareagował Fernando Santos.

W drugiej połowie reprezentacja Polski straciła jeszcze trzeciego gola, którego zdobył napastnik Sparty Praga Jan Kuchta. Nasi kadrowicze zmniejszyli stratę do Czech dzięki trafieniu Damiana Szymańskiego w 87. minucie meczu.

Redakcja poleca

Czechy - Polska. Kiedy kolejny mecz biało-czerwonych w eliminacjach?

W drugim rozgrywanym w piątek spotkaniu grupy E Mołdawia zremisowała 1:1 z Wyspami Owczymi. Kolejny mecz Polski odbędzie się w poniedziałek 27 marca o 20:45. Naszym rywalem będzie Albania.

RadioZET.pl/PAB