Obserwuj w Google News

Teoria Tomasza Hajto ws. reprezentanta Polski. Oskarża go o oszustwo

1 min. czytania
25.03.2023 14:39
Zareaguj Reakcja

W piątkowym meczu el. Euro 2024 z Czechami Matty Cash rozegrał niespełna dziesięć minut i opuścił murawę z powodu urazu. Zdaniem Tomasza Hajto obrońca reprezentacji Polski udawał kontuzję i doskonale wiedział, żeby zejść z boiska. - Uważam, że po zderzeniu wiedział, że będzie zmieniony i wręcz udał kontuzję - mówił były kadrowicz.

Tomasz Hajto
fot. Bartek Syta/Polska Press/East News

- Czesi ustawili bardzo prostą grę. Szybkiego lewego pomocnika wycofali trochę do tyłu, a nasz prawy obrońca Cash w ogóle nie wszedł w mecz. Na koniec uważam, że po zderzeniu wiedział, że będzie zmieniony i wręcz udał kontuzję. Zszedł, bo wiedział, że zejdzie - opowiadał Tomasz Hajto w rozmowie z Polsatem Sport po meczu z Czechami.

Przypomnijmy, że już w dziewiątej minucie, przy stanie 2:0 dla gospodarzy, Fernando Santos był zmuszony dokonać pierwszej zmiany. Za sygnalizującego kontuzję Casha na murawie pojawił się Robert Gumny.

Tomasz Hajto nie wierzy w uraz Matty'ego Casha

Według Tomasza Hajty niektórzy gracze "kupili" Santosa samym treningiem, ale mecz to zweryfikował.

- Santos był załamany, że na poziomie reprezentacji można popełniać takie proste błędy i wykonywać tak źle swoje automatyzmy, które są znane dla każdego piłkarza - kontynuował.

Redakcja poleca

W poniedziałek 27 marca biało-czerwoni będą mieli okazję do poprawienia nastrojów. O godzinie 20:45 na PGE Narodowym zmierzą się z Albanią. Relacja na żywo z tego spotkania zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl