,

Są wyniki oglądalności meczów z Czechami i Albanią. Duże zaskoczenie

29.03.2023 14:59

Mecze reprezentacji Polski pod wodzą Fernando Santosa przyciągnęły duże zainteresowanie kibiców. Zaskoczeniem jest jednak fakt, że więcej widzów oglądało starcie z Albanią niż Czechami.

Robert Lewandowski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Mecz Polska - Czechy był debiutem Fernando Santosa w roli selekcjonera reprezentacji biało-czerwonych i jednocześnie pierwszym spotkaniem kadry od mistrzostw świata w Katarze. Mimo tego nie cieszył się aż tak dużym zainteresowaniem. Na antenach TVP obejrzało go 4,62 miliona widzów w telewizji i ponad 537 tysięcy w internecie.

Oglądalność meczów Czechy - Polska i Polska - Albania

Polacy przegrali to spotkanie 1:3, tracąc dwa gole już w ciągu pierwszych trzech minut. Być może dlatego kibice liczniej zasiedli przed telewizorami trzy dni później, gdy Robert Lewandowski i spółka mierzyli się z Albanią. Ciekawość, jak tym razem poradzą sobie reprezentanci, przełożyła się na wynik 5,55 miliona widzów przed telewizorami i ponad 762 tys. w internecie. Polska wygrała 1:0 po golu Karola Świderskiego.

Robert Lewandowski w Radiu ZET: Zimny prysznic w meczu z Czechami

To nie jest tak, że w jeden tydzień, po jednym zgrupowaniu da się to zmienić. Zimny prysznic w meczu z Czechami. W meczu z Albanią chcieliśmy to przełamać. Moim zdaniem kolejne zgrupowania będą już działały na naszą korzyść. Gra będzie lepiej wyglądała. Więcej zawodników poczuje, że jest w tej kadrze. Poczuje, że trzeba wziąć odpowiedzialność - mówił po zgrupowaniu w rozmowie z Radiem ZET Robert Lewandowski.

Kapitan reprezentacji Polski był gościem Szymona Majewskiego w audycji "Nie mam pytań". Pełny wywiad będzie można posłuchać w Radiu ZET już w niedzielę, 2 kwietnia, po godzinie 17.00.

loader

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się