,

Znamy skład Polaków na mecz z Albanią. Oto wybrańcy Fernando Santosa

27.03.2023 19:29

Reprezentacja Polski po blamażu w Pradze przystępuje do drugiego meczu eliminacji Euro 2024. Polacy mierzą się na PGE Narodowym z Albanią. Taki skład wystawił do gry Fernando Santos.

Polska - Albania: Składy na 2. mecz el. Euro 2024
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Fernando Santos w swoim debiucie w roli selekcjonera reprezentacji Polski musiał przełknąć gorzką pigułkę porażki. Biało-czerwoni zostali rozbici przez Czechów w Pradze 1:3, przez co po pierwszym meczu zajmują ostatnie miejsce w grupie, za Wyspami Owczymi, czy Mołdawią.

Drugi mecz to czas na odkupienie swoich win. Polacy na Stadionie Narodowym podejmą reprezentację Albanii. Warto przypomnieć, że w poprzednich eliminacjach także mierzyliśmy się z Albańczykami. Wówczas wygraliśmy 4:1, a dubletem popisał się Robert Lewandowskim.

Polska - Albania: Znamy wyjściowy skład Polaków

Santos dokonał czterech zmian względem składu, który zobaczyliśmy w Pradze. Największe zmiany zaszły w obronie. Tutaj za kontuzjowanego Matty'ego Casha wszedł Przemysław Frankowski. Na lewej stronie Michała Karbownika zastąpił Jakub Kiwior. Środek defensywy uzupełnili Bartosz Salamon i Jan Bednarek.

W pomocy Portugalczyk zrezygnował z Krystiana Bielika i Sebastiana Szymańskiego. W ich miejsce zobaczymy Nicolę Zalewskiego i Jakuba Kamińskiego.

  • Polska (4-4-2): Szczęsny - Frankowski, Salamon, Bednarek, Kiwior - Kamiński, Linetty, Zieliński, Zalewski - Świderski, Lewandowski.

Relacja z meczu Polska - Alabania zostanie przeprowadzona na żywo na sport.radiozet.pl. Początek spotkania zaplanowano w poniedziałek 27 marca o godzinie 20:45.

loader

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się