,

Polska - Albania: Kiedy mecz w el. Euro 2024? O której godzinie?

27.03.2023 07:18

Polska - Albania będzie drugim starciem w walce o awans na Euro 2024. Po wyjazdowym meczu z Czechami biało-czerwoni wrócą do kraju, gdzie na PGE Narodowym w Warszawie podejmą następnych rywali. Kiedy odbędzie się spotkanie Polska - Albania? O której godzinie zaplanowano pojedynek? Sprawdź najważniejsze informacje.

Piotr Zieliński
fot. Iwanczuk/Sport/REPORTER

Po meczu w Pradze biało-czerwoni wrócą do Warszawy, aby przygotowywać się do drugiego starcia w kwalifikacjach na Euro 2024. Po wyjazdowym spotkaniu przyjdzie czas na domowe spotkanie, a rywalem kadry Fernando Santosa będzie reprezentacja Albanii.

Tabela "polskiej" grupy w el. Euro 2024. Na którym miejscu Polacy?

- Spotkałem się w reprezentacji z fantastyczną atmosferą. Zawodnicy są zmotywowani i dają z siebie wszystko na treningach. Chcą pracować i próbują się dopasować do nowych pomysłów i mojej wizji gry. Zostałem bardzo dobrze przyjęty przez piłkarzy. Jak jest dobra atmosfera, to wszystko działa lepiej - chwalił swoich podopiecznych 68-latek z Lizbony na początku zgrupowania.

Polska - Albania: Kiedy drugi mecz w el. Euro 2024?

Polscy kibice mają nadzieje, że motywacji i ambicji piłkarzom nie zabraknie także w walce z Albanią. Drużyna Orłów dopiero co rywalizowała z reprezentacją Polski w poprzednich eliminacjach do mistrzostw świata. Wówczas dwukrotnie lepsza była polska kadra, która w Warszawie odniosła zwycięstwo 4:1, a następnie w rewanżu wyszarpała trzy punkty po wygranej 1:0. Wtedy jedynego gola zdobył Karol Świderski.

Polska - Albania: Znamy sędziego meczu. Jeden z najbardziej uznanych w Europie

Mimo że biało-czerwoni borykają się z licznymi kontuzjami Fernando Santos zapewnił, że taka sytuacja nie wpływa negatywnie na postawę reszty zespołu.

- Kontuzje to normalna rzecz w piłce nożnej. Dlatego powołujemy wielu zawodników. Nie da się wszystkiego przewidzieć. Niektórzy piłkarze doznali urazów w ostatniej kolejce ligowej. Kacper Kozłowski nie był obecny na żadnym treningu. Dobrze byłoby mieć wszystkich piłkarzy do dyspozycji, ale absencje nie wpłyną negatywnie na naszą postawę, bo poziom graczy jest podobny - podkreślał.

Polska - Albania: O której grają Polacy?

Po spotkaniu z Czechami wiele osób zastanawia się "kiedy jest mecz Polska - Albania?". Pojedynek zaplanowano w poniedziałek 27 marca o godzinie 20:45. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na naszym portalu. Następnym przeciwnikiem Polaków w el. Euro 2024 będzie Mołdawia, ale ten mecz zaplanowano dopiero w czerwcu.

loader

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się