polscy piłkarze
  • EOSrpp_250323006
  • EOSrpp_250323010
  • EOSrpp_250323014
  • 11 Zobacz
fot. Exclusive - RadioZET.pl

Polscy piłkarze w środku nocy wrócili do hotelu w Warszawie po bolesnej porażce z Czechami 1:3 w Pradze w ramach el. Euro 2024. Jak podaje agencja Fotograficzna Eos pod budynkiem czekało czterech wiernych kibiców biało-czerwonych, ale żaden z graczy do nich nie podszedł.

Reprezentacja Polski w najgorszy możliwy sposób rozpoczęła walkę w el. Euro 2024. W pierwszym spotkaniu z Czechami drużyna Fernando Santosa przegrała 1:3 w słabym stylu. Najgorsze były pierwsze trzy minuty, w których biało-czerwoni otrzymali dwa potężne ciosy. Po rozczarowującej pierwszej połowie Polaków było stać jedynie na trafienie honorowe. Pod sam koniec starcia do siatki rywali trafił Damian Szymański.

- Jestem smutny i zawiedziony. Tak samo zawodnicy. Musimy jednak schłodzić głowy i po meczu porozmawiać o futbolu. O tym, co możemy zrobić lepiej taktycznie i technicznie. W piłce nożnej trzeba bronić i odzyskiwać piłkę. Nie możemy pozwalać przeciwnikowi na kreowanie sytuacji, a gdy jesteśmy w jej posiadaniu musimy je stwarzać - mówił na konferencji prasowej opiekun polskiej kadry.

Pod stadionem Fortuna Arena w Pradze polscy fani powtarzali znane hasło: "Polacy nic się nie stało”. Mimo porażki zapewniali, że będą na kolejnych spotkaniach reprezentacji. - Stało się to samo co przez ostatnie 26 lat. Jest nowy trener i pierwszy mecz przegrywamy - powiedział w rozmowie z PAP jeden z sympatyków polskiej drużyny narodowej, który do Pragi przyjechał z Gdańska.

El. Euro 2024: Polscy piłkarze w środku nocy wrócili do hotelu [GALERIA]

Kadrowicze wylądowali na Modlinie w środku nocy i około godziny 3:30 przyjechali do hotelu. Przed obiektem czekało czterech wiernych kibiców, którzy zbierali podpisy, ale żaden z zawodników do nich nie przyszedł.

loader

W poniedziałek biało-czerwoni rozegrają kolejne spotkanie w ramach el. Euro 2024. Przeciwnikiem będzie Albania, która zmierzy się z Polską na PGE Narodowym. Relacja na żywo z tego meczu zostanie przeprowadzona na naszym portalu.

RadioZET.pl