,

Mołdawia - Czechy: transmisja TV. Gdzie obejrzeć mecz eliminacji do Euro 2024?

27.03.2023 13:28

Mecz reprezentacji Czech z Mołdawią rozpocznie się o tej samej porze, co drugie spotkanie eliminacyjne grupy E: Polski i Albanii. Pomiędzy tymi czterema drużynami będzie się więc toczył korespondencyjny pojedynek o najwyższe pozycje w tabeli. Sprawdźcie, gdzie obejrzeć mecz Czech z Mołdawią. 

Mołdawia  Czechy transmisja TV Gdzie obejrzeć mecz grupy E w el Euro 2024
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Reprezentacja Czech po dobrym początku kwalifikacji do Euro 2024 w drugiej kolejce meczów może zapewnić sobie komplet punktów i spokojny udział w kolejnej części eliminacji. Drużyna Jaroslava Silhavego w poniedziałek mierzy się z Mołdawią, a kolejny mecz rozegra w czerwcu, gdy jej rywalem będą Wyspy Owcze. Farerzy pokazali już, że nie można ich przedwcześnie skreślać, ale i tak zdecydowanym faworytem spotkania będą Czesi.

W przypadku ewentualnej wygranej z Mołdawią i Wyspami Owczymi Czesi mieliby na koncie 9 punktów i duży komfort przed kolejnymi spotkaniami. Dzisiejszym rywalom Čeští lvi daleko od najlepszej dyspozycji. Reprezentanci Mołdawii zaledwie zremisowali z Wyspami Owczymi na własnym stadionie, a gol wyrównujący dla gospodarzy padł z rzutu karnego w 87. minucie meczu.

Mołdawia - Czechy: transmisja TV i w internecie

Reprezentacja Mołdawii w ostatnich latach nie tylko nie potrafiła wywalczyć awansu do najważniejszych turniejów, ale stała się wręcz regularnym dostarczycielem punktów. W eliminacjach do ME 2020 zajęła ostatnie miejsce – za Andorą i Albanią, a w kwalifikacjach do mundialu w Katarze nie wygrała żadnego meczu, zdobywając jeden punkt. Remisem zakończyło się bowiem spotkanie Mołdawii z Wyspami Owczymi.

Trudno się więc spodziewać, że drużyna z jednego z najbiedniejszych krajów Europy włączy się do walki o awans na Euro 2024. W czerwcu Mołdawianie zmierzą się z Albanią na wyjeździe i Polską na własnym stadionie.

El. Euro 2024: Mołdawia - Czechy: Kiedy mecz? O której?

Mecz Czechy - Mołdawia w el. Euro 2024 odbędzie się w poniedziałek 27 marca o godz. 20:45. Transmisję TV pokaże Polsat Sport Extra, a online Polsat Box Go. Relację na żywo z meczu Polska - Albania będzie można śledzić na naszym portalu.

loader

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się