Obserwuj w Google News

Zapadła decyzja ws. Matty'ego Casha. Złe wieści dla reprezentacji Polski

1 min. czytania
25.03.2023 15:57
Zareaguj Reakcja

Matty Cash opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski - poinformował portal Łączy Nas Piłka. Przeprowadzone badania potwierdziły kontuzję obrońcy biało-czerwonych. Zawodnik Aston Villi doznał urazu podczas piątkowego meczu z Czechami w el. Euro 2024 i nie pomoże kadrze w kolejnym spotkaniu przeciwko Albanii.

Matty Cash
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

W meczu z Czechami Matty Cash spędził na murawie zaledwie dziewięć minut i musiał opuścić plac gry. Obrońca w pewnym momencie usiadł na boisku, trzymając się za łydkę. Po spotkaniu w Pradze reporter TVP Sport Patryk Ganiek przekazał, że gracz Aston Villi ma naciągnięty mięsień lewej łydki, dlatego jego występ w meczu z Albanią stanął pod znakiem zapytania. Następnego dnia serwis Łączy Nas Piłka przekazał złe wieści, potwierdzające kontuzję zawodnika.

Oskarżenia Tomasza Hajto ws. Casha. Mocna teoria

Matty Cash kontuzjowany, kadrowicz opuścił zgrupowanie

"Matty Cash opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski z powodu urazu odniesionego we wczorajszym meczu. Przeprowadzone dziś badanie potwierdziło naciągnięcie mięśnia płaszczkowatego, który wyklucza jego udział w meczu z Albanią. Przerwa w treningach potrwa około 7 dni" - czytamy w oświadczeniu.

Wcześniej urazy wykluczyły z gry m.in. Kamila Piątkowskiego i Bartosza Bereszyńskiego.

Mecz Polska - Albania rozpocznie się w poniedziałek 27 marca o godzinie 20:45. Relację na żywo będzie można śledzić na naszym portalu.

RadioZET.pl