,

Borek grzmi po decyzji Santosa. "Takiej parodii dawno nie było"

21.03.2023 23:06

Mateusz Borek ostro podsumował decyzję Fernando Santosa o zakazaniu piłkarzom kontaktu z dziennikarzami. "Śmiech na sali" - napisał dziennikarz w mediach społecznościowych.

Mateusz Borek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Fernando Santos zarządził ciszę medialną do spotkania z Czechami (24 marca). Decyzja nowego selekcjonera jest prawdopodobnie pokłosiem głośnego wywiadu Łukasza Skorupskiego, który w rozmowie z Przeglądem Sportowym ujawnił kulisy tak zwanej afery premiowej.

Borek grzmi po decyzji Santosa

Zakaz kontaktu z dziennikarzami mocno nie spodobał się Mateuszowi Borkowi. Dziennikarz i komentator w ostrych słowach podsumował decyzję Portugalczyka, uderzył także w reprezentantów.

"Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było" - napisał Borek na Twitterze pod postem Sebastian Staszewskiego. "Nikt niczego nie wyciszy. Tym bardziej po takich decyzjach. Czy za tydzień czy za trzy miesiące ten temat (wywiadu Skorupskiego - przyp. red.) wróci" - dodał później.

Dodatkowo Borek skrytykował decyzję o wysłaniu na konferencje prasową debiutanta Bena Ledermana. "Uważam, że jeśli wczoraj nie było kapitana (Roberta Lewandowskiego - przyp. red.), to idealnym kandydatem na konferencję był Grzegorz Mielcarski" - podsumował.

loader

RadioZET.pl