Obserwuj w Google News

Marcin Najman tłumaczy, jak naprawić reprezentację Polski

2 min. czytania
08.09.2023 12:34
Zareaguj Reakcja

Marcin Najman zabrał głos po meczu reprezentacji Polski z Wyspami Owczymi (2:0). Zawodnik MMA przekazał swoje uwagi i skierował prośbę do selekcjonera o powołanie konkretnych zawodników. - Santos, musisz słuchać tego, co mówię - zaapelował.

Marcin Najman
fot. Twitter/Marcin Najman

Marcin Najman od dawna jest kibicem reprezentacji Polski i często zabiera głos w sprawie kadry. Tak samo było przy okazji meczu z Wyspami Owczymi, wygranego przez biało-czerwonych 2:0 po dwóch trafieniach Roberta Lewandowskiego.

- Ile ja się musiałem natłumaczyć temu Santosowi, że Grosicki musi być w kadrze. To jest prawdziwy lider tej reprezentacji. Jak jeszcze wrócą Glik i Kownacki, to mamy sporą szansę na osiągnięcie celu, jakim jest awans do mistrzostw Europy. Ale to musisz, Santos, dokładnie słuchać i analizować to, co mówię - powiedział "Ojciec chrzestny polskich freak fightów".

Biało-czerwoni w czwartek odnieśli dopiero drugie zwycięstwo w eliminacjach do Euro 2024. Wcześniej przegrywali z Czechami 1:3 i Mołdawią 2:3, a także wygrali 1:0 z Albanią. Już w niedzielę czeka ich kolejne starcie z tym rywalem - wyjazdowy rewanż.

Kiedy kolejna walka Marcina Najmana w MMA?

Najman analizuje grę reprezentacji Polski, ale też nie zaniedbuje swoich spraw. Przygotowuje się do kolejnej walki, którą stoczy na gali Clout MMA 2. Ta odbędzie się 28 października. Jego rywal nie został jeszcze ogłoszony.

Doświadczony zawodnik z Częstochowy na poprzedniej gali przegrał z Andrzejem Fonfarą. Wcześniej, biorąc pod uwagę tylko MMA, odnotował passę trzech wygranych, pokonując kolejno Ryszarda Dąbrowskiego, Mirosława Dąbrowskiego i Pawła Jóźwiaka.

Nie przegap