Obserwuj w Google News

Lewandowski pierwszy raz zabrał głos nt. afery premiowej. "Przepraszam"

2 min. czytania
23.03.2023 19:57
Zareaguj Reakcja

Robert Lewandowski po raz pierwszy zabrał głos na temat tak zwanej afery premiowej. Kapitan reprezentacji Polski na konferencji prasowej przed meczem z Czechami zwrócił się bezpośrednio do kibiców. 

Robert Lewandowski
fot. Iwanczuk/Sport/REPORTER

Robert Lewandowski niespodziewanie dołączył do Fernando Santosa na konferencji prasowej poprzedzającej starcie z Czechami. Polski napastnik od razu dostał pytanie o aferę premiową.

Redakcja poleca

Robert Lewandowski przeprosił kibiców za aferę premiową

- Spotykamy się przed ważnym meczem eliminacji, to jest dla nas kluczowe. Ale może zacznę od innego tematu. Chcę przeprosić kibiców, że jako kapitan nie powstrzymałem we właściwym momencie wydarzeń, które przeobraziły się w "aferę premiową" - wyznał kapitan reprezentacji Polski.

Zobacz także:  Reprezentacja Polski z zakazem? Szokujące informacje

- Od początku ta sprawa nie była dla nas poważna i realna. Mieliśmy jednak kilka okazji, żeby przerwać ten temat. Można to było inaczej załatwić i zapłaciliśmy za to cenę. Przeżyliśmy w Katarze super chwile, ale w sprawie premii nie zrobiliśmy wszystkiego, jak potrzeba. Musimy skupić się na tym, co przed nami. Mamy nowego trenera, przed nami nowe otwarcie i na tym się skupiamy - komentował Lewandowski.

Lewandowski zabrał głos ws. wywiadu Skorupskiego

34-latek dostał także pytanie o głośny wywiad Łukasza Skorupskiego, który ujawnił kulisy kłótni o rządowe pieniądze. - Jego słowa na nowo ożywiły dyskusje. Dla nas to też było zaskoczenie, ale załatwiliśmy tę sprawę wewnątrz grupy. Jako drużyna - zamykamy ten temat. Sprawa premii nigdy nas nie podzieliła i nie podzieli - zakończył Robert Lewandowski.

Reprezentacja Polski swój pierwszy mecz eliminacji do Euro 2024 rozegra w ten piątek (24 marca) o godzinie 20:45. Rywalem biało-czerwonych będą Czesi, a mecz odbędzie się w Pradze.

RadioZET.pl