Obserwuj w Google News

Świderski już po badaniach. Zapadła decyzja ws. piłkarza

1 min. czytania
18.11.2023 13:43
Zareaguj Reakcja

Karol Świderski przeszedł już wszystkie badania - dowiedział się serwis onet.pl. Jednocześnie portal ujawnił, że 26-letni napastnik pozostanie na zgrupowaniu reprezentacji Polski. We wtorek biało-czerwoni zmierzą się w towarzyskim meczu z Łotwą.

Karol Świderski
fot. Beata Zawadzka/East News

Karol Świderski nie był w stanie dokończyć meczu z Czechami. Po zakończeniu pierwszej połowy, gdy piłkarze udali się do szatni napastnik biało-czerwonych nagle zemdlał i został zabrany do szpitala.

Karol Świderski już po badaniach

Napastnik w placówce przeszedł wszystkie niezbędne badania. Według informacji, jakie uzyskał onet.pl z PZPN zawodnik jest zdrowy i będzie do dyspozycji Michała Probierza w drugiej części zgrupowania.

Jak przekazał TVP Sport 26-latek zemdlał w drodze do szatni w przerwie meczu z Czechami. Zawodnik natychmiast został zabrany do szpitala, gdzie na szczęście nie ma żadnych podstaw do obaw co do stanu zdrowia gracza Charlotte FC.

Być może Michał Probierz dowoła jeszcze dwóch piłkarzy na drugą część zgrupowania przed pojedynkiem z Łotwą. Przypomnijmy, że w sobotę rano drużynę opuścili Patryk Peda i Mateusz Łęgowski, którzy stawią się w kadrze U-21, przygotowującej się do meczu z Niemcami w eliminacjach MME.

Źródło: Radio ZET/onet.pl

Nie przegap