,

Była mistrzyni przejechała się po reprezentacji Polski. "Tragiczny twór"

26.03.2023 19:55

Reprezentacja Polski przegrała swój pierwszy mecz el. Euro 2024 z Czechami 1:3. Była mistrzyni świata WBC Ewa Piątkowska podczas programu "7 dni sport" w TVP Sport w ostrych słowach podsumowała występ naszej kadry.

Reprezentacja Polski
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Reprezentacja Polski tragicznie rozpoczęła eliminacje do Euro 2024. Polacy przegrali z Czechami 1:3, a do tego dwie bramki stracili w przeciągu trzech minut. Po zakończonym meczu na kadrę spadła ogromna krytyka.

Była mistrzyni uderza w reprezentację Polski

Wyraźnie zniesmaczona grą naszej reprezentacji była Ewa Piątkowska. Była mistrzyni świata WBC w trakcie programu "7 dni sport" w TVP Sport w dość ostrych słowach podsumowała występ biało-czerwonych.

- Uważam, że reprezentacja Polski w piłce nożnej, to jest jakiś tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany. Występy tej kadry są tragiczne, tym bardziej że jest to sport narodowy u nas, dwa są pompowane ogromne pieniądze w piłkę nożną - stwierdziła Piątkowska.

Nie szczędziła gorzkich słów

- Podziwiam ludzi, którzy jeżdżą za taką kadrę na mecze wyjazdowe. Ci ludzie muszą mieć takie pokłady optymizmu i wiary w człowieka, że im po prostu zazdroszczę - zakończyła.

Polacy szansę na rehabilitację będę mieli już w poniedziałek (27 marca). Wtedy to na PGE Narodowym biało-czerwoni podejmą reprezentację Albanii. Początek spotkania o godzinie 20:45.

loader

RadioZET.pl/TVP Sport

Logo radiozet Dzieje się