Obserwuj w Google News

Dwóch piłkarzy opuściło zgrupowanie reprezentacji Polski

1 min. czytania
18.11.2023 11:37
Zareaguj Reakcja

Dwóch biało-czerwonych: Patryk Peda i Mateusz Łęgowski zaraz po sobotnim śniadaniu wyjechali ze zgrupowania reprezentacji Polski - poinformował Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl. Zawodnicy zameldują się w kadrze młodzieżowej, która w przyszłym tygodniu zmierzy się w istotnym spotkaniu z Niemcami.

Patryk Peda
fot. Grzegorz Wajda/REPORTER/East News

Patryk Peda i Mateusz Łęgowski zakończyli swój udział na zgrupowaniu seniorskiej reprezentacji Polski. Piłkarze dołączą do kadry U-21, aby wspomóc zespół, który we wtorek zagra z Niemcami w ramach el. MME. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl, zawodnicy zaraz po śniadaniu opuścili drużynę Michała Probierza.

W piątek reprezentacja Polski straciła szanse na bezpośredni awans na Euro 2024. Na PGE Narodowym biało-czerwoni jedynie zremisowali z Czechami 1:1 i powalczą o przepustki na turniej w trakcie marcowych baraży.

Peda i Łęgowski opuścili zgrupowanie kadry

Warto zaznaczyć, że podczas listopadowego zgrupowania Peda pojawił się na boisku w starciu z Czechami, spędzając na murawie niecałe pół godziny. Z kolei Łęgowski nie otrzymał szansy na grę z naszymi południowymi sąsiadami.

Źródło: Radio ZET/X

Nie przegap