,

Instrukcje dla kibiców w meczu Polska - Albania. Tak wyglądał doping

27.03.2023 23:09

Podczas meczu Polska - Albania kibice zgromadzeni na PGE Narodowym czytali nietypowe komunikaty. W trakcie spotkania w el. Euro 2024 na telebimach pojawiały się instrukcje dla fanów, gdzie w pewnych momentach zachęcano ich do m.in. machania szalikami.

Wojciech Szczęsny
fot. PAP

Jeszcze przed rozpoczęciem walki o awans na Euro 2024 PZPN zapowiadał wprowadzenie zmian w celu poprawienia dopingu na PGE Narodowym podczas meczów reprezentacji Polski. W trakcie starcia z Albanią kibice na trybunach mogli przeczytać różne instrukcje na telebimach. W czasie spotkania organizatorzy próbowali zachęcić fanów do większego dopingowania biało-czerwonych, wyświetlając komunikat, aby m.in. "machano szalikami".

loader

"Taki ładny obrazek. A jakby do tego prawdziwy doping przez pełne 90? Taki, na jaki dziś naiwnie liczy Fernando Santos? Mam nadzieję, że ktoś o to zadba i to się kiedyś wreszcie stanie" - pisał przed pierwszym gwizdkiem Przemysław Langier z goal.pl.

Ostatecznie doping pozostawiał wiele do życzenia, a sympatycy rzadko kiedy zrywali się do wspierania polskiej kadry. Ostatecznie podopieczni Fernando Santosa pokonali Albanię 1:0 po golu Karola Świderskiego, notując pierwszą wygraną w el. Euro 2024.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się