,

Zaskakująca opinia Zbigniewa Bońka. Polacy mają się czego bać?

26.03.2023 21:43

Reprezentacja Polski w poniedziałkowy wieczór przystąpi do drugiego meczu eliminacji Euro 2024, w którym zmierzy się z Albanią. Przed meczem Zbigniew Boniek zaskoczył opinią o naszych rywalach. - W moim rankingu Albania jest wyżej od Czech - napisał na swoim Twitterze były prezes PZPN. 

Zbigniew Boniek
fot. Piotr Matusewicz/East News

Reprezentacja Polski katastrofalnie rozpoczęła eliminacje do Euro 2024. W debiucie Fernando Santosa biało-czerwoni ulegli 1:3 Czechom po bardzo przeciętnej grze. Przegrana już na starcie sprawia, że Polacy zostali postawieni pod ścianą. Wygrana z Albanią jest po prostu obowiązkiem.

Zbigniew Boniek zaskoczył opinią przed meczem z Albanią

W poprzednich eliminacjach nasza kadra dwukrotnie ogrywała Albańczyków. U siebie wygraliśmy wysoko, bo aż 4:1, a na wyjeździe skromnie 1:0. Patrząc ogólnie Polska jeszcze ani razu nie przegrała z Albanią, jednak mimo to były prezes PZPN Zbigniew Boniek obawia się naszych rywali.

"Jutro nasza Polska musi zagrać zupełnie inny mecz. W moim rankingu Albania jest wyżej od reprezentacji Czech. Nie będzie łatwo, ale na koniec musi być wygrana" - napisał na swoim Twitterze Boniek.

Mecz Polska - Albania na żywo rozpocznie się w poniedziałek 27 marca o godzinie 20:45. Na relację ze spotkania zapraszamy na nasz portal.

loader

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się