,

Co za pech. Filar reprezentacji Polski kontuzjowany

21.03.2023 22:15

Kontuzje nie omijają reprezentantów Polski. Profil "Łączy nas piłka" poinformował za pomocą mediów społecznościowych o kontuzji Bartosza Bereszyńskiego. Obrońcy nie zagra w meczach przeciwko Czechom i Albanii.

Bartosz Bereszyński
fot. "Poland v Argentina"/Voetbal International/East News

Reprezentacja Polski została dość mocno pokiereszowana przez kontuzje. Jeszcze przed zgrupowaniem wiadomo było, że nie zobaczymy Kamila Glika. Podstawowy obrońca kadry przeszedł operację i leczy poważną kontuzję.

Bartosz Bereszyński kontuzjowany

Tuż przed pierwszym zgrupowaniem Fernando Santos z powodu urazu wypadł także Kamil Piątkowski. W jego miejsce zdecydowano powołać awaryjnie stopera Lecha Poznań Bartosza Salamona.

Zobacz także: Reprezentacja Polski z zakazem? Szokujące informacje

Jak się okazuje to nie koniec listy kontuzjowanych. Profil "Łączy nas piłka" poinformował w mediach społecznościowych o problemach zdrowotnych Bartosza Bereszyńskiego. "Bartosz Bereszyński z powodu urazu nie wystąpi w dwóch najbliższych meczach reprezentacji z Czechami i Albanią" - czytamy w komunikacie.

Fernando Santos powołał kolejnego obrońcę

Dodatkowo dostaliśmy informację, że w miejsce "Beresia" dowołany został wahadłowy Tymoteusz Puchacz, który na co dzień występuje w greckim Panathinaikosie.

Pomimo kontuzji zawodnik pozostanie na zgrupowaniu. "W porozumieniu z klubem ustalono, że Bereszyński pozostanie na zgrupowaniu i jego rehabilitacja będzie prowadzona przez sztab medyczny kadry narodowej" - czytamy.

Reprezentacja Polski rozpocznie eliminacje do Euro 2024 w piątek 24 marca od meczu z Czechami. Trzy dni później na PGE Narodowym zmierzymy się z reprezentacją Albanii.

loader

RadioZET.pl