,

Kolejna kontuzja w reprezentacji Polski. Fernando Santos ma kłopot

21.03.2023 19:45

Fernando Santos ma kolejny kłopot. Dziennikarz Interii Sebastian Staszewski za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że Kacper Kozłowski nie wziął udziału w sesji treningowej reprezentacji Polski. 

Kacper Kozłowski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Fernando Santos ma ogromnego pecha. Nowy selekcjoner reprezentacji Polski nie będzie miał do dyspozycji wszystkich kadrowiczów. Część z nich nabawiła się urazów tuż przed pierwszym zgrupowaniem Portugalczyka.

Kontuzja pomocnika reprezentacji Polski

Mowa tutaj między innymi o Kamilu Piątkowskim, który doznał kontuzji w trakcie meczu w lidze belgijskiej. W jego miejsce już dowołany został Bartosz Salamon z Lecha Poznań.

Dziennikarz Interii Sebastian Staszewski poinformował natomiast o kolejnej kontuzji w szeregach biało-czerwonych. Na wtorkowym treningu nie był obecny Kacper Kozłowski. Pomocnik holenderskiego Vitesse Arnhem brał udział tylko w indywidualnych zajęciach na siłowni. "19-latek przyleciał na kadrę z drobnym urazem" napisał na Twitterze Staszewski.

W tym tygodniu pierwszy mecz el. Euro 2024

Reprezentacja Polski swój pierwszy mecz w eliminacjach do Euro 2024 rozegra już w tym tygodniu. 24 marca w piątek Polacy zmierzą się z Czechami. Początek spotkania o godzinie 20:45.

Oprócz meczu w Pradze biało-czerwonych czeka jeszcze jedno spotkanie w ramach marcowego zgrupowania. W poniedziałek (27 marca) na PGE Narodowym zmierzymy się z reprezentacją Albanii.

loader

RadioZET.pl/Sebastian Staszewski