Obserwuj w Google News

Marina Szczęsna broni reprezentantów. "Poświęcają się, a mogli jechać na wakacje"

2 min. czytania
24.06.2021 15:50
Zareaguj Reakcja

Marina Szczęsna stanęła w obronie atakowanych reprezentantów Polski. Żona bramkarza naszej kadry uważa, że nasi reprezentanci niesłuszni są krytykowani za to, że grają dla pieniędzy. "Oni chcą Wam zapewnić emocji i poświęcają swój czas, który mogliby wykorzystać na „luksusowe wakacje” po ciężkim sezonie" - uważa piosenkarka. 

Marina Szczęsna broni reprezentantów. "Poświęcają się. Mogli jechać na wakacje"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER
  • Marina Szczęsna stanęła w obronie męża i pozostałych kadrowiczów. Swoje zdanie nt. krytyki kadry wyraziła za pośrednictwem posta na Instagramie
  • Piosenkarka uważa, że nasi reprezentanci są niesłusznie krytykowani za to, że grają dla pieniędzy
  • "Zawodnicy poświęcają się, nie mają wolnych weekendów, a przed meczami śpią w hotelach" - argumentowała Szczęsna

Marina Szczęsna stwierdziła, że reprezentanci są niesłusznie krytykowani za grę dla pieniędzy, bo chcą walczyć i dostarczyć kibicom dumy. "Pamiętajcie o tym, że to wciąż jest rozrywka, sport. Oni chcą zapewnić Wam emocji i poświęcają swój czas,  który mogliby wykorzystać na - jak to mówią niektórzy - "luksusowe" wakacje po ciężkim sezonie" – stwierdziła piosenkarka.

Żona Wojciecha Szczęsnego podkreśliła, że piłkarze nie mają wolnych weekendów, a przed meczami śpią w hotelach. "Tego, że oni nie mają wolnych weekendów i w większości śpią w hotelach przed meczami, zapewne duża część z Was nawet nie wie. A jednak wciąż walczą i to nie za żadne pieniądze, a tym bardziej nie Wasze" – twierdzi Marina. 

Redakcja poleca

Marina Szczęsna do hejterów: widzicie tylko dobra materialne

Marina Szczęsna skrytykowała też kibiców za zbyt materialistyczne podejście. "Kibicuję naszej reprezentacji zawsze, bo wiem, ile (zawodników) to ich kosztuje ciężkiej pracy i wyrzeczeń. A wy tylko widzicie dobra materialne, co jest bardzo, ale to bardzo wyrywkowym i płytkim podejściem do sprawy, ogólnie do życia. Nie można spłaszczać życia tylko do posiadania, bo ma ono ogromną wartość" - podsumowała Marina.

Post żony Wojciecha Szczęsnego ukazał się jeszcze przed meczem ze Szwecją.

marina-szczesna-znow-broni-meza-wojtka-566755-1_X_800 (1)
fot.

post Mariny z InstaStories. 

RadioZET.pl/PAB