Widzew - Pogoń na początek rundy wiosennej. Transmisja TV online

26.01.2023 19:29

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin: transmisja TV i online. W pierwszej kolejce rundy wiosennej piłkarze z alei Piłsudskiego podejmą na własnym stadionie drużynę Jensa Gustafssona. Gdzie obejrzeć spotkanie 18. serii? Sprawdź, na jakim kanale oglądać starcie Widzew - Pogoń.

Widzew Łódź
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER/East News

Widzew Łódź z przytupem powrócił do PKO BP Ekstraklasy. Zespół z Łodzi kapitalnie prezentował się w rundzie jesiennej, kończąc ją na trzecim miejscu. Mimo wszystko gracze z alei Piłsudskiego zachowują pokorę i zaznaczają, że ich pierwszym celem jest utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej, a dopiero później będą myśleć o kolejnych wyzwaniach.

- Naszym zadaniem jest zwyciężanie, a nie kalkulowanie. Chcemy wygrywać robiąc to po swojemu i na naszych zasadach. Chcemy też cały czas iść do przodu. Nasze plany się jednak nie zmieniły, dalej będziemy pracować nad tym, żeby udoskonalać nasz model gry, żeby wznosić zawodników na wyżyny i poprawiać się każdego dnia - przekonywał Janusz Niedźwiedź.

Widzew - Pogoń: Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Podczas zimowej przerwy jego podopieczni rozegrali trzy mecze sparingowe, w których zanotowali dwie wygrane: z Dynamo Czeskim Budziejowice 4:0 oraz z gruzińskim Dinamo Batumim 4:2. Do tego ponieśli porażkę z rumuńską Universitateą Krajową 0:1. Natomiast Pogoń Szczecin z kompletem zwycięstw przygotowywała się do rundy wiosennej. Najpierw pokonali rumuńskie Petrolul Ploeszti 2:1, później ich rodzimego rywala FCSB 2:0, a także Qarabag 4:2.

- Pracowaliśmy ciężko. Wiem, że jesteśmy w odpowiednim miejscu. Z niecierpliwością czekam na mecz i całą rundę mając poczucie komfortu - komentował Jens Gustafsson.

Widzew - Pogoń: Transmisja TV i online

Widzew ma 29 punktów w tabeli, tyle, co ekipa Pogoni. W związku z tym mecz w Łodzi zapowiada się niezwykle emocjonująco. Na początku sezonu w bezpośrednim pojedynku triumfowali Portowcy 2:1.

Widzew - Pogoń: O której godzinie mecz? Kiedy?

Spotkanie Widzew - Pogoń zaplanowano w sobotę 28 stycznia o godzinie 17:30. Transmisja TV zostanie przeprowadzona na kanale TVP Sport, Canal+ Sport. Online starcie będzie można śledzić na canalplus.com po wykupieniu odpowiedniego abonamentu.

loader

RadioZET.pl