Obserwuj w Google News

Transmisja meczu Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów. Gdzie obejrzeć spotkanie?

2 min. czytania
01.06.2023 15:23
Zareaguj Reakcja

Puszcza Niepołomice do ostatniej kolejki Fortuna 1. ligi walczy o awans do ekstraklasy. By go sobie zapewnić, potrzebuje wygranej z Chrobrym i korzystnych wyników w pozostałych spotkaniach. Sprawdź, jak i gdzie obejrzeć mecz. Transmisja spotkania będzie dostępna w TV i internecie.

Transmisja meczu Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów. Gdzie obejrzeć spotkanie?
fot. Piotr Matusewicz/East News

Puszcza Niepołomice dzięki wygranej ze spadkowiczem – Skrą Częstochowa – ma szanse na awans do  ekstraklasy bez konieczności gry w barażach. Drużynie z Niepołomic potrzeba wygranej w meczu z Chrobrym Głogów, a także korzystnych rezultatów w innych spotkaniach: remisu lub porażki  Ruchu Chorzów z GKS-em Tychy, a także remisu lub porażki  Bruk-Betu z Arką Gdynia.

Zarówno Ruch jak i Termalica w ostatniej kolejce będą walczyli o awans, więc na ich potknięcia nie ma co liczyć. Puszcza chce jednak za wszelką cenę wygrać na własnym stadionie z 10. w tabeli Chrobrym, by zapewnić sobie dobrą pozycję przed barażami. Zespoły z miejsca 3-6 w I lidze zmierzą się w nich o jedno miejsce w ekstraklasie, a kluczową funkcję będzie pełniła ich pozycja w tabeli. W obu barażowych rundach rolę gospodarzy będzie pełnił ten zespół, który zajmuje wyższą lokatę.

Redakcja poleca

Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz?

Już kilka przed meczem było wiadomo, że w trakcie spotkania z Chrobrym stadion będzie szczelnie wypełniony. Dla kibiców drużyny z Niepołomic może to być spotkanie pożegnalne z obiektem w ich mieście, bo w przypadku awansu Puszcza będzie grała domowe mecze w Krakowie. 

Jak wyliczyła Gazeta Krakowska, Puszcza odniosła na własnym stadionie 11 zwycięstw, 6 meczów zremisowała i przegrała tylko jeden - w lutym z Ruchem Chorzów.

Transmisja meczu Puszcza - Chrobry w TV i stream online w internecie

Mecz Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów odbędzie się w sobotę 3 czerwca o godzinie 17.30. Transmisja będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2 i online stream na polsatboxgo.pl.

RadioZET.pl/PAB