Obserwuj w Google News

Transmisja meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia. Gdzie obejrzeć?

2 min. czytania
01.06.2023 14:38
Zareaguj Reakcja

Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Arka Gdynia zmierzą się w ostatniej kolejce Fortuna 1. ligi. Obie drużyny walczą o awans do PKO Ekstraklasy. Sprawdź, jak i gdzie obejrzeć mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia. Transmisja będzie dostępna w TV i stream online w internecie.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia
fot. Piotr Matusewicz/East News

Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Arka Gdynia staną przez kluczowym wyzwaniem tego sezonu. Obie drużyny mają swoje cele i zwycięstwo może okazać się dla nich niezwykle cenne. W lepszej sytuacji są gospodarze, którzy zajmują trzecie miejsce w tabeli. Jeśli jednak wygrają z Arką, a w swoim spotkaniu po zwycięstwo nie sięgnie Ruch Chorzów, wtedy wskoczą na drugie miejsce i zapewnią sobie bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy.

Termalica Nieciecza - Arka Gdynia: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz?

Z drugiej strony Arka Gdynia jest siódma w tabeli, ale ma tyle samo punktów co znajdująca się przed nią Stal Rzeszów. Szóste miejsce jest niezwykle ważne, bowiem gwarantuje grę w barażach o ostatnie miejsce premiowane awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Arka i Nieciecza ostatni raz grały ze sobą w listopadzie 2022 roku. Wtedy w Gdyni górą była Termalica, która wygrała 2:1.

Pewna awansu spośród wszystkich drużyn w Fortuna 1. lidze jest tylko ekipa ŁKS-u Łódź, która na kolejkę przed końcem ma cztery punkty przewagi nad Ruchem Chorzów.

Jeśli chodzi o ekipy, które po sezonie 2022/2023 pożegnają się z PKO Ekstraklasą, to są to Lechia Gdańsk, Wisła Płock i Miedź Legnica.

Transmisja meczu Termalica - Arka w TV i stream online w internecie

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia odbędzie się w sobotę, 3 czerwca, o godzinie 17.30. Transmisja będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2 i online stream na polsatboxgo.pl.

RadioZET.pl