Obserwuj w Google News

Górnik Łęczna - Wisła Kraków: Transmisja. Gdzie oglądać mecz 1. Ligi?

2 min. czytania
01.06.2023 13:41
Zareaguj Reakcja

Górnik Łęczna - Wisła Kraków: transmisja tv i stream online. "Biała Gwiazda" wciąż ma szanse na błyskawiczny powrót do Ekstraklasy, jednak by to się stało musi wygrać i liczyć na fortunne rozstrzygnięcia innych meczów. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć transmisję meczu Górnik - Wisła.

Górnik Łęczna - Wisła Kraków: Transmisja
fot. MICHAL KLAG/REPORTER

1. Liga dawno nie była wypełniona tak uznanymi markami w świecie polskiej piłki, które do końca walczą o awans do Ekstraklasy. Przypomnijmy, że ŁKS już zapewnił sobie powrót do elity, a w walkę o drugie miejsce zamieszane są aż cztery kluby.

Redakcja poleca

Górnik Łęczna - Wisła Kraków: Transmisja TV i stream online

Jednym z nich jest Wisła Kraków, która marzy o tym, by po spadku w poprzednim roku, błyskawicznie powrócić do Ekstraklasy. Rywalem "Białej Gwiazdy" w ostatniej kolejce 1. Ligi będzie Górnik Łęczna, który w tym sezonie nie walczy już o nic.

Teoretycznie zwycięstwo powinno być formalnością, jednak poprzedni mecz przy Reymonta (Wisła przegrała 1:2) pokazała, że Górnik wcale nie powinien być skazywany na porażkę. Dodatkowo jeśli "Wiślacy" chcą awansować, oprócz zwycięstwa muszą liczyć na korzystne wyniki w innych spotkaniach.

Konkretnie chodzi tutaj o mecze z udziałem Ruchu Chorzów, Puszczy Niepołomice i Bruk-Betu Nieciecza. Od wszystkich tych trzech klubów Wisła ma gorszy bilans punktowy. W przypadku Ruchu mowa o dwóch punktach straty, z kolei Puszcza i Bruk-Bet mają przewagę jednego "oczka".

Górnik Łęczna - Wisła Kraków: Gdzie oglądać na żywo?

Mecz Górnik Łęczna - Wisła Kraków w 34. kolejce 1. Ligi odbędzie się w sobotę 3 czerwca o godz. 17:30. Transmisja TV w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport Premium oraz online na stronie posatboxgo.pl. Cała seria rozpocznie się o tej samej godzinie.

RadioZET.pl