Radomiak - Legia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz ekstraklasy?

17.03.2023 08:00

Radomiak Radom - Legia Warszawa na żywo. Wicelider PKO BP ekstraklasy nie może sobie pozwolić na wpadkę w derbach Mazowsza, jeśli marzy jeszcze o dogonieniu prowadzącego w tabeli Rakowa Częstochowa. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć transmisję z meczu Radomiak - Legia.

Raphael Rossi i Rafał Augustyniak
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EastNews

Legia Warszawa po 24 rozegranych meczach plasuje się na bezpiecznej drugiej pozycji. Strata do lidera Rakowa, jak i przewaga nad trzecim Lechem Poznań jest taka sama i wynosi dziewięć punktów. Pościg za podopiecznymi Marka Papszuna jest jednak utrudniony poprzez znakomitą dyspozycję i nieomylność najgroźniejszego konkurenta do tytułu mistrzowskiego. Stołeczna ekipa musi zatem skupiać się na sobie, patrzeć przed siebie i konsekwentnie gromadzić "oczka". A co to da na koniec, to już się okaże.

W 25. serii gier ekstraklasy zawodnicy Kosty Runjaicia pojadą na derbowe starcie do Radomia. Radomiak zajmuje 9. lokatę i poniósł dwie porażki z rzędu. Potrafi być jednak groźny dla najlepszych, o czym w rundzie wiosennej przekonała się m.in. Legia. Wprawdzie wygrała, ale po golu w 83. minucie autorstwa Rafała Augustyniaka.

Radomiak - Legia: gdzie oglądać mecz 17.03?

- Zespół z Radomia będzie bardzo zmotywowany. Nasi rywale mogą grać nawet powyżej swoich umiejętności, oczywiście jeśli do tego dopuścimy. Radomiak jest w środku tabeli, ale każdy mecz toczy się o stawkę trzech punktów - mówił na konferencji prasowej opiekun gości. - Ta ekipa dysponuje kilkoma indywidualnościami. Koncentrują się na kontratakach i szukają dośrodkowań na swojego napastnika. Najlepszą odpowiedzią na ten styl gry jest posiadanie piłki - dodał.

Większa presja będzie ciążyła mimo wszystko na gospodarzach, bo choć plasują się w środku stawki, to mają tylko siedem punktów przewagi nad strefą spadkową. Po trzeciej porażce z rzędu w Radomiu może zrobić się gorąco. To jednocześnie ostatnia kolejka przed przerwą reprezentacyjną, zatem każdy będzie chciał ją spędzić w jak najlepszych nastrojach.

Radomiak - Legia: transmisja 17.03

Mecz Radomiak Radom - Legia Warszawa w 25. kolejce PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 17 marca o godz. 20:30. Transmisja TV w Canal+ Sport oraz online na stronie canalplus.com.

loader

RadioZET.pl