Marciniak zażartował z piłkarzy Jagielloni. "Zaczniecie grać w piłkę?"

1 min. czytania
16.02.2023 14:17
Zareaguj Reakcja

W 20. kolejce Ekstraklasy Jagiellonia Białystok mierzyła się z Pogonią Szczecin. W przerwie meczu kamery Canal+ nagrały zabawną sytuację z Szymonem Marciniakiem w roli głównej.

Szymon Marciniak

Szymon Marciniak znany jest w świecie piłki z ciągłej interakcji z piłkarzami podczas meczu. Najlepszy sędzia na świecie lubi tłumaczyć swoje decyzje, a również rzucić ciętą ripostą, czy jakimś żartem w kierunku zawodników.

Redakcja poleca

Zabawna sytuacja z Szymonem Marciniakiem

Taka sytuacja miała miejsce w poprzedni weekend, kiedy to w 20. kolejce Ekstraklasy Jagiellonia Białystok podejmowała u siebie Pogoń Szczecin. Po pierwszych 45. minutach gospodarze, delikatnie mówiąc nie zachwycali swoją grą kibiców.

Podobnego zdania był Marciniak, który rzucił ciętym żartem w kierunku jednego z piłkarzy Jagiellonii.  - Zaczniecie teraz? Zaczniecie grać w piłkę? Bardzo bym was prosił. Jakieś minimum, proszę was - rzucił z uśmiechem 42-latek.

Cięty żart polskiego arbitra

Całą sytuację udostępnił Canal+Sport na swoim profilu w serwisie YouTube. Rozmowa Marciniaka rozpoczyna się od 1:17, a kończy 20 sekund później.

Ostatecznie Jagiellonia Białystok pokonała u siebie Pogoń Szczecin 2:0. Białostoczanie przełamali tym samym trwającą od listopada serię meczów bez zwycięstwa.