Obserwuj w Google News

Skandal z udziałem kibiców Lecha. Zdemolowali stadion Widzewa

1 min. czytania
20.03.2023 07:59
Zareaguj Reakcja

W ostatnich dniach Lech Poznań błyszczał na arenie międzynarodowej i w Ekstraklasie. Niestety w ślad za swoją drużyną nie kibice Kolejorza, którzy w trakcie meczu z Widzewem Łódź zdemolowali stadion swoich rywali.

Lech Poznań
fot. ADAM JASTRZEBOWSKI/Polska Press/East News

Lech Poznań dokonał historycznej rzeczy i awansował do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy, gdzie zmierzy się z włoską Fiorentiną. Kolejorz od początku zachwycał swoją grą w europejskich pucharach. Teraz doszła do tego dobra forma w Ekstraklasie.

Skandaliczne zachowanie kibiców Lecha Poznań

Po wygraniu 5:0 z Lechią Gdańsk i remisie z Piastem Gliwice 1:1 poznaniacy szykowali się na niedzielny hit, w którym to zmierzyli się z Widzewem Łódź. Spotkanie nie zawiodło, a Lechici odwrócili losy spotkania i ostatecznie wygrali 2:1.

Redakcja poleca

Niestety po meczu głównym tematem nie była wygrana Lecha, a skandaliczne zachowanie fanów, którzy wręcz zdemolowali stadion Widzewa. Jak poinformował Marcin Szypszak z TVP 3 Łódź, fani gości dokonali kilku zniszczeń.

Zdemolowali stadion Widzewa Łódź

Na zdjęciach, które udostępnił dziennikarz widzimy kompletnie zdezelowaną łazienkę, wyrwane krzesła i drzwi. Zniszczenia mają opiewać na setki tysięcy złotych.

"Zniszczenia w setkach tys. Sektor gości na stadionie w Łodzi będzie zamknięty do końca sezonu! Wstyd! Serio Lech, wy chcecie do Europy?" - napisał Szypszak na Twitterze.

RadioZET.pl