Obserwuj w Google News

Kamil Grosicki w zupełnie nowej roli! Działa w branży kebabowej

1 min. czytania
31.05.2023 11:16
Zareaguj Reakcja

Kamil Grosicki ma się czym chwalić. Dopiero co odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza minionego sezonu PKO Ekstraklasy, a teraz został twarzą firmy "AM AM Kebab".

Kamil Grosicki
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kamil Grosicki z przytupem wchodzi do świata kebabów. Firma "AM AM Kebab" zorganizowała konkurs na nazwę "autorskiej szamy" piłkarza w oficjalnym menu. "TurboGrosik" niebawem na talerzu lub w bułce? Niewykluczone.

Kamil Grosicki został twarzą firmy "AM AM Kebab"

Rola ambasadora firmy zajmującej się kebabem to jedno, ale o piłkarzu Pogoni Szczecin w ostatnich dniach głośno jest także z innych powodów. Przede wszystkim na gali PKO Ekstraklasy wybrany został najlepszym piłkarzem minionego sezonu. To jednak nie przełożyło się na powołanie do reprezentacji Polski. Ku dużemu zaskoczeniu trener Fernando Santos nie znalazł dla niego miejsca w kadrze na spotkania z Niemcami i Mołdawią.

W starciu z Niemcami z kadrą pożegna się za to Jakub Błaszczykowski. - Numer na koszulce może wskazywać na minuty, które rozegra. Zazwyczaj grał z "16", więc chcielibyśmy, żeby zagrał 16 minut - mówił na konferencji prasowej selekcjoner.

Mecz Polska - Niemcy odbędzie się 16 czerwca na PGE Narodowym. Początek o godzinie 20.45.

RadioZET.pl